Kwarc dymny - szlifowany Powiększ do pełnego rozmiaru

Kwarc dymny - szlifowany

Jest to przezroczysta odmiana kwarcu koloru brunatnego. Jak wszystkie kamienie o ciemnej barwie oddziałuje na czakrę podstawy - ułatwia kontakt z korzeniami i świadomością konkretną. Uaktywnia pierwotne siły ciała.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.  

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

53,80 zł

Szlifowany kryształ kwarcu dymnego.

Kwarc dymny to przezroczysta odmiana kwarcu koloru brunatnego. Jak wszystkie kamienie o ciemnej barwie oddziałuje na czakrę podstawy - ułatwia kontakt z korzeniami i świadomością konkretną. Uaktywnia pierwotne siły ciała, pozwalając na zrozumienie jego mechanizmów, na akceptowanie siebie takim, jakim się jest. Przegania czarne myśli, daje pewność siebie, jasność umysłu, otwiera na otoczenie. Daje siłę słabym i chwiejnym ludziom. Jest to kamień doskonały do medytacji.

Na poziomie fizycznym - działa zbawiennie na brzuch, nerki i organy płciowe. Wspomaga pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Energia kwarcu dymnego przynosi też ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych, depresjach, melancholii, infekcjach i nowotworach. Chroni przed negatywnym promieniowaniem - jest neutralizatorem pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez niektóre urządzenia codziennego użytku (komputery, telefony komórkowe, telewizory, kserokopiarkę, mikrofalę, lodówkę itp.) oraz zanieczyszczenie środowiska.

Minerały na zdjęciu są tylko przykładem - każdy kryształ ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny.
Cena w/g wagi. Pojedyncze egzemplarze! 

Ważne! Kryształy mogą posiadać naturalne wewnętrze i zewnętrzne pęknięcia - nie jest to uszkodzenie mechaniczne, tylko NATURALNA struktura minerału, która często posiada ubytki, wrosty, dodatkowe minerały, uszczerbki itp (dokładnie tak, jak występuje to w Naturze).
 

Nr. 1 kwarc dymny SZLIF (wys.4,6-5,6cm, grub.3-3,7cm; waga 63g) - 53,80
Nr. 2 kwarc dymny SZLIF (wys. 5,4 cm, grub. 3,2cm; waga ok. 68g) - 57,80 
Nr. 3 kwarc dymny SZLIF 
(wys. 5,4 cm, grub. 3,2cm; waga ok. 72g) - 61,50 
Nr. 4 kwarc dymny SZLIF (wys. 5,8 cm, grub.3,1 cm; waga ok. 81g) - 68,80 zł 
Nr. 5 kwarc dymny SZLIF (wys. 6,7 cm, grub.3,2 cm; waga ok. 85g) - 72,50 zł 

Produkty powiązane