Kwarc z RUTYLEM - szlifowany

Szlifowany pojedynczy kryształ kwarcu z inkluzjami RUTYLU. Silny minerał ochronny i kamień dobrobytu. Naturalny, mocny odpromiennik.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.   

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

32,50 zł

Szlifowany pojedynczy kryształ kwarcu z inkluzjami RUTYLU.

Rutyl jest niezastąpiony przy występujących kłopotach z trawieniem, gdyż wpływa korzystnie na regenerację tkanek i ułatwia wzrost komórek.
Wskazane jest, aby przykładać ten kamień na miejsca po oparzeniach i innych uszkodzeniach skóry. Z uwagi na właściwości pobudzania regeneracji komórek zalecany jest do noszenia przez wszystkich, a szczególnie tych, którzy narażeni są na zwiększone obciążenie pierwiastkami promieniotwórczymi.
Zalecane jest aby kłaść go na chore miejsce lub nosić przy sobie często go dotykając. Leczy on choroby płuc, zaziębienia oraz bardzo skutecznie wzmacnia tarczycę.
Pobudza funkcjonowanie mózgu, zwalcza depresje, poprawia komunikację i zwiększa jasnowidzenie.

Wspaniale doenergetyzowuje. Przyciąga pewność siebie i bogactwo. Polecany jest szczególnie do wyrównywania męskiej i żeńskiej energii w ciele człowieka, czym doprowadza nas do przeżywania wewnętrznej harmonii. Rutyl uspakaja nasz umysł i prowadzi nas tam, gdzie łączą się przeciwieństwa. Rozpuszcza blokady podświadomości powstałe w okresie wczesnej młodości i dzieciństwie. Wskazane jest wkładać go pod poduszkę, gdyż wpływa na jakość naszych snów. To również świetny odpromiennik i minerał ochronny. Dobrze wpływa na aurę, pogłębia widzenie na odległość.
Rutyl ma również właściwości ochronne przed promieniowaniem radioaktywnym.

-------------------------------

WAŻNE! 
Rutyl przybiera różne formy i posiada różne barwy. Najczęściej występuje w postaci cienkich igiełek (stąd nazwa Włosy Anielskie) w odcieniach od białego (prawie bezbarwnego), przez złoty, aż do pomarańczowego i bordowego, a nawet czarnego, Barwa rutylu zależy od wtrąceń innych minerałów w jego składzie.
Cienkie włoski rutylowe są czasami widoczne dopiero pod światło, lub pod odpowiednim kątem.
KAŻDY OFEROWANY PRZEZ NAS EGZEMPLARZ POSIADA WEWNĄTRZ INKLUZJE RUTYLOWE!

--------------------------------


Minerały na zdjęciu są tylko przykładem - każdy kryształ ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny.
Cena w/g wagi. Pojedyncze egzemplarze!

Ważne! Kryształy mogą posiadać naturalne wewnętrzne i zewnętrzne pęknięcia - nie jest to uszkodzenie mechaniczne, tylko NATURALNA struktura minerału, która często posiada ubytki, wrosty, dodatkowe minerały, uszczerbki itp (dokładnie tak, jak występuje to w Naturze).
 

Nr. 1 kwarc z rutylem SZLIF (wys. 3,7 cm, grub. 2,1 cm; waga: 18g)  - 32,50 zł
Nr. 2 kwarc z rutylem SZLIF 
(wys.4-4,7cm, grub.2-2,5cm; waga:28g) - 50,50
Nr. 3 kwarc z rutylem SZLIF (wys. 4,5 cm, grub. 2,7 cm; waga: 37g)  - 66,50 zł
Nr. 4 kwarc z rutylem SZLIF
 (wys. 4,5 cm, grub. 2,9 cm; waga: 40g)  - 72,00  
Nr. 5 kwarc z rutylem SZLIF (wys. 4,6 cm, grub. 3,7  cm; waga: 44g) - 79,00 zł 

Produkty powiązane