Ametyst - szlifowany Powiększ do pełnego rozmiaru

Ametyst - szlifowany

Szlifowany pojedynczy kryształ ametystu. Doskonały do medytacji. Ametyst wzmacnia przyjaźń, intuicję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Zwiększa zdolności parapsychiczne. 

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

55,00 zł

Szlifowany pojedynczy kryształ ametystu.
Doskonały do medytacji.


Ametyst wzmacnia rozsądek, intuicję, inteligencję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Jest doskonałym minerałem do medytacji, zwiększa zdolności parapsychiczne. Przyciąga duchy opiekuńczeUważany jest za potężny kamień ochrony przed czarami i czarną magią. Tworzy ochronną tarczę Światła wokół ciała, co pozwala pozostać czystym i skupionym podczas otwierania się na przekazy i prowadzenie duchowe. Ametyst stymuluje trzecie oko, czakrę korony i zwiększa postrzeganie pozazmysłowe.
Chroni przed zdradą ze strony mężczyzny. Bywa stosowany do leczenia alkoholizmu, może być pomocny do zwalczania uzależnień. Ametyst pomaga kontrolować złe myśli, zwiększa inteligencję i czyni sprytnym w sprawach biznesowych. 

Na poziomie fizycznym - pomocny przy problemach z migreną, żylakami, wrzodami, opuchlizną, oparzeniami. Oczyszcza krew.


Kryształy na zdjęciu są tylko wzorem - każdy minerał ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny.
Cena w/g wagi. POJEDYNCZE EGZEMPLARZE!

Ważne! Kryształy mogą posiadać naturalne wewnętrze i zewnętrzne pęknięcia - nie jest to uszkodzenie mechaniczne, tylko NATURALNA struktura minerału, która często posiada ubytki, wrosty, dodatkowe minerały, uszczerbki itp (dokładnie tak, jak występuje to w Naturze).


Nr. 1 ametyst SZLIF (wys. 4,8cm, grub. 2,8cm; waga: 49g) - 55,00 zł - UNIKAT! Z tęczą
Nr. 2 ametyst SZLIF 
(wys. 5,2cm, grub. 2,3 cm; waga: 59g) - 56,00 zł 

Produkty powiązane