MASAŻERY z minerałów naturalnych Powiększ do pełnego rozmiaru

MASAŻERY z minerałów naturalnych

Masażer z naturalnego minerału, może służyć do oczyszczania chorobowo zmienionych obszarów ciała, energetyzacji, wzmacniania, masażu oraz jako stymulator punktów akupunktury/akupresury.

Masażer jest szlifowany dwustronnie: jeden z wierzchołków jest zaokrąglony i może być stosowany do rozmasowywania bolących miejsc lub oczyszczającego masażu wybranych partii ciała

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

17,00 zł

Masażer z naturalnego minerału, może służyć do oczyszczania chorobowo zmienionych obszarów ciała, energetyzacji, wzmacniania, masażu oraz jako stymulator punktów akupunktury/akupresury.
Masażer jest szlifowany dwustronnie: jeden z wierzchołków jest zaokrąglony i może być stosowany do rozmasowywania bolących miejsc lub oczyszczającego masażu wybranych partii ciała. Drugi wierzchołek jest szpiczasty, dzięki czemu może być użyty do stymulacji określonych punktów akupresury bądź refleksoterapii.
Masażer można używać do zabiegów oczyszczających ciało z negatywnej energii, emocji i chorób.
Masaże najlepiej łączyć z olejkami, również dobranymi odpowiednio do danego problemu zdrowotnego.
Półokrągła podstawa masażera oddziałuje w masowanej strefie, wysyłając tam energie pozytywne i wchłaniając negatywne, podczas gdy drugi, ostry czubek odgrywa rolę anteny odbierającej energie z kosmosu i wydalającej energie negatywne w próżnię eteru.
Po każdym tego typu zabiegu, kryształy dokładnie umyć zimną wodą i naładować energią (kryształ górski - słoneczną, ametyst i kamień księżycowy - księżycową).

Kamień księżycowy łagodzi emocje, sprowadza równowagę, mądrość, spokój umysłu, troskę i współczucie. Wspomaga intuicję i wgląd we własne wnętrze. Likwiduje blokady energetyczne. Pomaga przy depresji, uwalnia od cyklicznie powtarzających się niechcianych wzorców i zachowań. Pomaga w sprawach kobiecych - ciąży, porodzie, reguluje cykl menstruacyjny, łagodzi zespół napięcia przedmiesiączkowego i objawy menopauzy. Przynosi młody wygląd, działa korzystnie na skórę, włosy, oczy, przysadkę mózgową, krążenie i płodność. Pomaga przy zaparciach, zatrzymaniu wody w organizmie, opuchliźnie, ukąszeniach, wstrząsie anafilaktycznym. Działa korzystnie na hormony oraz system limfatyczny.
Używany przez kobietę - zwiększa jej atrakcyjność, aktywuje energię kundalini i sprowadza zdolności do jasnowidzenia. Używany przez mężczyznę - stymuluje prawą półkulę mózgu, myślenie nielinearne i zwiększa równowagę emocjonalną.

Kalcyt żółty służy harmonizacji ciała i duszy. Wzmaga energię fizyczną, mentalną oraz kreatywność. Wspiera w sytuacjach lękowych i bycia pod presją czasu. Skuteczny w walce z lenistwem, brakiem motywacji. Stymuluje intelekt. Rozświetla swoją energią, neutralizując depresję.
Przyciąga dobrobyt, szczęście i błogosławieństwo sił wyższych. Zwiększa siły, zdrowie, moc wewnętrzną i poczucie wartości.
Odbudowuje krew, poprawiając jej skład mineralny. Wspomaga oczyszczanie ze szkodliwych substancji, wzmacniając funkcje nerek, śledziony i wątroby. Może łagodzić schorzenia takie jak reumatyzm, podagrę, artretyzm, artrozę. Pomocny w początkowych stadiach infekcji. Poprawia przemianę materii, wspiera tworzenie się kości, przyśpiesza uzdrawianie złamań kości. Rozpuszcza zwapnienia stawów i pomaga w regeneracji tkanki mięśniowe. Minerał ten związany jest z czakrą splotu słonecznego.


Agat mszysty pogłębia harmonię między człowiekiem i naturą. Pozwala rozwinąć dar jasnowidzenia i nawiązać kontakt z duchami natury. Ułatwia kontakty międzyludzkie, odświeża duszę, wzmacnia pozytywne cechy charakteru, uwalnia od strachu i głęboko skrywanych lęków. Balansuje rozhuśtane emocje, jest optymistycznym kamieniem dodającym odwagi i nadziei.
Dzięki tej odmianie agatu otrzymujemy potężną dawkę sił witalnych. Jest bardzo pomocny przy osłabieniach układu odpornościowego oraz leczeniu  nerek, infekcji i zapaleń. Idealny dla kobiet w ciąży, pomaga również wrócić do równowagi po porodzie.

Kwarc (odcienie czerwieniu, ochry, pomarańczu)

Są to naturalne minerały, mogą więc posiadać inkluzje, naturalne szczeliny itp.
Cena w/g wagi. POJEDYNCZE EGZEMPLARZE!


DOSTEPNE RODZAJE:

kwarc, odcienie ochry Nr1 (dł.10 cm, średnica 2 cm)     - 32,00 zł 
kwarc, odcienie ochry Nr2
 (dł.10 cm, średnica 2,4 cm)  38,00 zł 
kwarc, odcienie ochry Nr3 
(dł.10,3cm, średnica 2,6cm) - 42,00 zł 
--------------------------------------
kalcyt żółty Nr1 
(dł.6,2 cm, średnica 1,5 cm) 17,00 zł 

Produkty powiązane