Kryształ DWUSTRONNY (szlifowany) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kryształ DWUSTRONNY (szlifowany)

Kryształ górski, pięknie szlifowany, o ostrych czubkach z obu stron.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

41,00 zł

Kryształ górski, pięknie szlifowany, o ostrych czubkach z obu stron.
Estetycznie IDEALNY (estetyka dotyczy szlifowania, równości ścianek itp. Natomiast wewnątrz każdego naturalnego kryształu znajdować się mogą licznę wrosty, inkluzje, szczeliny, a nawet barwne pęknięcia; wynika to z naturalnej formy kryształu).

Kryształ górski to kamień-neutralizator. Wspomaga leczenie wielu chorób, m.in. przez swoje właściwości oczyszczające. Leczy napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy i zawroty głowy. Ma właściwości oczyszczające naczynia krwionośne, żyły i naczynia wieńcowe serca. Poprawia krążenie, ma kojące działanie na gruczoły i steruje produkcją czerwonych i białych krwinek/ciałek krwi.
Kryształ górski chroni i czyści naszą aurę, likwiduje blokady w ciele i dodaje dużo energii. Stymuluje siły witalne, które pozwalają człowiekowi na szybki powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego.
Kryształ górski to wspaniały minerał do korzystania w każdego rodzaju pracy medytacyjnej lub z energią.

Podwójnie zakończone kryształy mogą wchłaniać, wzmacniać i emitować energię z obu stron w tym samym czasie, co czyni je doskonałym kamienia oczyszczanie i równoważenie czakr.
Można je używać również jako pomost pomiędzy dwoma rzeczami: dwa energetyczne punkty, dwie czakry, dwie osoby, dwa miejsca, lub między duchem i materią - by jednocześnie była absorbowana i emitowana energia w obu kierunkach.
Dwustronny kryształ wykorzystuje się również do wzmocnienia energii i intencji. Stymulując nim czakrę Trzeciego Oka można zwiększyć zdolności telepatyczne. Wzmacnia zdolności parapsychiczne, zapamiętywanie snów, równoważy ciało i ducha. Pomocny w medytacji, poprawia kreatywność i ułatwia wewnętrzne poznanie, sprzyja świadomemu śnieniu.
Może służyć jako rozpraszacz negatywnej energii.
Kryształ ten może z powodzeniem zastąpić masażer/różdżkę VOGEL.


Kryształy na zdjęciu są tylko wzorem - każdy minerał ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny.
Cena w/g wagi. POJEDYNCZE EGZEMPLARZE!

Ważne! Kryształy mogą posiadać naturalne wewnętrze i zewnętrzne pęknięcia - nie jest to uszkodzenie mechaniczne, tylko NATURALNA struktura minerału, która często posiada ubytki, wrosty, dodatkowe minerały, uszczerbki itp (dokładnie tak, jak występuje to w Naturze).

Nr. 1 kryształ górski DWUSTRONNY SZLIF (dł. 7,1-8,1 cm, grub. 1,9-2,5 cm; waga 37-39g) - 41,00 zł 
Nr. 2 kryształ górski DWUSTRONNY SZLIF
(dł. 4,8-8,2 cm, grub. 2,1-2,9 cm; waga 43-46g) - 48,50 zł 
Nr. 3 kryształ górski DWUSTRONNY SZLIF (dł. 6,8-7,2 cm, grub. 2,7-3,1 cm; waga 58-60g) - 63,00 zł
Nr. 4 kryształ górski DWUSTRONNY SZLIF (dł. 7,8-8,8 cm, grub. 2,7-3,1cm; waga 61-64g) - 67,00 zł

Produkty powiązane