Polaryzator Torsyjny PT - 37+ (samoprzylepne krążki 30 szt) - PROMOCJA + 2 krążki gratis! Powiększ do pełnego rozmiaru

Polaryzator Torsyjny PT - 37+ (samoprzylepne krążki 30 szt) - PROMOCJA + 2 krążki gratis!

Polaryzator Torsyjny PT - 37 w formie samoprzylepnych naklejek (5 szt).
Powoduje zmniejszenie (o ponad 51%) indukcji magnetycznej lub fal elektromagnetycznych emitowanych z telefonów komórkowych, komputerów, telewizorów i pozostałego sprzętu RTV i AGD.  Naklejka świetnie sprawdza się również jako leczniczy plaster, który można nakleić na ciele w miejscu wymagającym leczenia.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 25

99,80 zł

Polaryzator Torsyjny PT - 37+ w formie samoprzylepnych naklejek-krążków (30 szt).
W zestawie znajduje się ok. 16 sztuk krążków małych (1,9 cm) oraz 14 szt krążków dużych (3 cm).


Zlecany jako naklejka samoprzylepna do neutralizacji szkodliwego promieniowania:
- telefonów komórkowych,
- ekranów komputerowych, komputerów, laptopów,
- telewizorów, sprzętu elektronicznego,
- urządzeń elektrycznych i elektronicznych,
- urządzeń elektrotechnicznych i pomiarowych w gabinetach stomatologicznych, szpitalnych i zabiegowych,
- urządzenia gazowe (kuchnie i piece) - w urządzeniach gazowych zaobserwowano lepsze spalanie gazu i zmniejszenie zużycia paliwa o około 10%!
- w urządzeniach chłodniczych zauważono zmniejszenie zużycia energii i wydłużenie okresu trwałości produktów,

- oraz pozostałego sprzętu RTV i AGD.

Według oceny Zakładu Naukowo – Technicznego z Bielska Białej polaryzator powoduje zmniejszenie wartości indukcji magnetycznej do 51,4% w zależności od rodzaju i typu urządzenia wytwarzającego pole elektromagnetyczne. 

PT 37+ polecany jest również (szczególnie duży krążek) do uzdrawiania organizmu:
- jako naklejka na miejsca chorobowo zmienione, uszkodzone, kontuzjowane itp oraz organy osłabione i chore (naklejamy na skórę w okolicy chorego organu),
- przy cukrzycy typu II,

- przy bólach kolan, kręgosłupa, gardła, ucha, astmy, płuc,
- polecany sportowcom w celu zwiększenia wydolności oddechowej.

Świetnie sprawdza się w zapobieganiu cukrzycy typu II - w testach producenta, po ok 5 dniach od przyklejenia dużego krązka na skórę w okolicy trzustki, zaczyna ona produkować insulinę.


Czym jest Polaryzator Torsyjny
Przestrzeń wokół nas wypełniona jest praną (chi) - energią życia. Istnieje przekonanie, że poziom tej energii w organizmie bezpośrednio wpływa na stan naszego zdrowia. Dlatego głównym zadaniem bioterapeutów jest doładowywanie chorych brakującą energią życiową. Bioterapeuci zresztą zawsze mówią, ze to nie oni leczą, lecz są jedynie przekaźnikami i wzmacniaczami kosmicznej energii życia.
l właśnie w ten sposób działa polaryzator torsyjny: doładowując organizm praną sprawia, że zakłócenia biopola zostają usunięte, kanały energetyczne odblokowane, równowaga organizmu przywrócona, w efekcie wszystkie organy zaczynają lepiej funkcjonować, a dolegliwości ustępują.
Inaczej mówiąc, Polaryzator Torsyjny jest jakgdyby domowym bioenergoterapeutą. 

Ktoś mógłby spytać, że skoro prana jest wszędzie, to po co nam bioterapeuci czy polaryzatory. Problem w tym, że występująca na powierzchni Ziemi energia życia jest rozrzedzona. Aby mogła nam pomóc, musi być zagęszczona, skoncentrowana w wiązki, które uderzą w odpowiednie miejsca organizmu. Tak działa bioenergoterapeuta i urządzenia torsyjne.
Sercem systemu jest generator-matka, który pobiera z ziemi i kosmosu energię, a następnie zagęszcza ją i w postaci prawoskrętnego wiru (stąd nazwa torsyjny, czyli skręcony) wyemitowuje na zewnątrz. Wir zostaje przechwycony przez polaryzatory torsyjne, które są niczym innym jak przekaźnikami wzmocnionych wiązek energii.

Zastosowania Polaryzatorów
Istnieje kilka rodzajów polaryzatorów. Dla naszych potrzeb domowych wystarczy zupełnie małe urządzenie w formie wisiorka, bransoletki, opaski. Można je nosić w kieszeni, układać pod łóżkiem lub pod siedzeniem kierowcy w samochodzie (m. in. wzmacnia koncentrację), przykładać w chore miejsce (m. in. uśmierza ból).

Polaryzatory torsyjne służą do energetyzowania wody, eliminowani promieniowania elektromagnetycznego, harmonizowania energii organizmu. 

Matki piszą w listach, że ich znerwicowane dzieci uspokajają się, przestają się moczyć, chorować. Zadowoleni są astmatycy, których dolegliwości zmniejszają się lub wręcz ustępują (wg naukowców dzieje się tak dlatego, że fale torsyjne polepszają procesy oddychania tkankowego). Znika bezsenność, nerwowość, poprawia się metabolizm i krążenie, wzmacnia się układ immunologiczny. Lista schorzeń, na które wpływają korzystnie fale torsyjne jest długa. Nic w tym jednak dziwnego, skoro wiązka energii sięga do źródła - do zaburzeń energetycznych w organizmie, czyli tam, gdzie powstają wszelkie choroby. Harmonizowanie naszego systemu energetycznego musi skutkować polepszeniem zdrowia. 

Działanie potwierdzone przez naukę
Oddziaływanie fal torsyjnych emitowanych przez generatory torsyjne oraz polaryzatory badali naukowcy m.in. na różnych wydziałach Akademii Medycznej w Poznaniu.

Jako załączniki (zdjęcia) prezentujemy szczegółowe badania i świadectwa badań z Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Prowadzący Prof. zw. dr hab. Feliks Jaroszyk oraz Prof. dr hab. Wanda Stryła.
Stwierdzono, że fale korzystnie oddziałują pozytywnie na narządy ruchu. Zaobserwowano zmniejszenie lub ustąpienie bólów reumatycznych stawów biodrowych, kręgosłupa, stawów kolanowych i nadgarstkowych, mięśni oraz kręgów szyjnych.

Polaryzatory wpływają pozytywnie m.in. na odporność organizmu. Energetyzując wodę - polepszamy jej smak. Według poznańskiej Kliniki Dermatologicznej, stosowanie kosmetyków poddanych oddziaływaniu polaryzatorów, już po trzech dniach kuracji powoduje redukcję głębokości zmarszczek nawet do 24% oraz likwiduje pieczenie wokół oczu i zmniejsza się liczba przebarwień.


PRZECIWWSKAZANIA DO STOSOWANIA POLARYZATORÓW TORSYJNYCH
Są to zalecenia ogólne, wynikające z braku oficjalnych badań przeprowadzonych na osobach chorych na nowotwory, AIDS oraz na kobietach w ciąży i osobach z implantami, stymulatorami i pompami. 
1. w przypadku obecności implantów elektronicznych w organizmie (stymulator serca, pompa insulinowa itp.),
2. w przypadku kobiet,
3. w przypadku osób chorych na choroby nowotworowe oraz AIDS.

Produkt Polski!
(PPHU TORST)


Polaryzatory dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej:

HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane