Polaryzator Torsyjny / MATA UPT-35 (do spania, leżenia, uzdrawiania) - 80cm

Polaryzator Torsyjny UPT-35 (80 cm/50 cm) w formie maty. Poprawienie ukrwienia obwodowego, polepsza wchłanianie krwiaków i obrzęków, regeneracja tkanek, przyspieszenia gojenia ran i złamań kości, ułatwieniei procesu oddychania tkankowego w infekcjach układu oddechowego, w schorzeniach kręgosłupa, stawów barkowych i kolanowych, w terapiach przeciwbólowych kręgosłupa.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

149,00 zł

Polaryzator Torsyjny UPT-35 (80 cm/50 cm) w formie maty do spania i leżenia.

Zalecana do stosowania w następujących stanach chorobowych:
-
poprawienie ukrwienia obwodowego,

- polepsza wchłanianie krwiaków i obrzęku limfatycznego,
- zmniejszenie zakrzepicy naczyń obwodowych,
- regeneracji tkanek miękkich,
- przyspieszenia gojenia ran i złamań kości,
- ułatwienie procesu oddychania tkankowego w infekcjach układu oddechowego (tchawicy, oskrzeli),
- w schorzeniach kręgosłupa, stawów barkowych i kolanowych,
- w terapiach przeciwbólowych kręgosłupa,
- w złamaniach, skręceniach itp. Skraca noszenie gipsu, usprawnia system immunologiczny. 

Matę ułożyć pod prześcieradłem na wysokości tułowia, lub w miejscu najbardziej potrzebującym kontaktu, gdyż działanie domiejscowe jest najbardziej skuteczne.
Można używać w sposób ciągły, prać w letniej wodzie, po wypraniu nie traci swoich właściwości.

-----------------------------------------------------------

Czym jest Polaryzator Torsyjny
Przestrzeń wokół nas wypełniona jest praną (chi) - energią życia. Istnieje przekonanie, że poziom tej energii w organizmie bezpośrednio wpływa na stan naszego zdrowia. Dlatego głównym zadaniem bioterapeutów jest doładowywanie chorych brakującą energią życiową. Bioterapeuci zresztą zawsze mówią, ze to nie oni leczą, lecz są jedynie przekaźnikami i wzmacniaczami kosmicznej energii życia.
l właśnie w ten sposób działa polaryzator torsyjny: doładowując organizm praną sprawia, że zakłócenia biopola zostają usunięte, kanały energetyczne odblokowane, równowaga organizmu przywrócona, w efekcie wszystkie organy zaczynają lepiej funkcjonować, a dolegliwości ustępują.
Inaczej mówiąc, Polaryzator Torsyjny jest jakgdyby domowym bioenergoterapeutą. 

Ktoś mógłby spytać, że skoro prana jest wszędzie, to po co nam bioterapeuci czy polaryzatory. Problem w tym, że występująca na powierzchni Ziemi energia życia jest rozrzedzona. Aby mogła nam pomóc, musi być zagęszczona, skoncentrowana w wiązki, które uderzą w odpowiednie miejsca organizmu. Tak działa bioenergoterapeuta i urządzenia torsyjne.
Sercem systemu jest generator-matka, który pobiera z ziemi i kosmosu energię, a następnie zagęszcza ją i w postaci prawoskrętnego wiru (stąd nazwa torsyjny, czyli skręcony) wyemitowuje na zewnątrz. Wir zostaje przechwycony przez polaryzatory torsyjne, które są niczym innym jak przekaźnikami wzmocnionych wiązek energii.

Zastosowania Polaryzatorów
Istnieje kilka rodzajów polaryzatorów. Dla naszych potrzeb domowych wystarczy zupełnie małe urządzenie w formie wisiorka, bransoletki, opaski. Można je nosić w kieszeni, układać pod łóżkiem lub pod siedzeniem kierowcy w samochodzie (m. in. wzmacnia koncentrację), przykładać w chore miejsce (m. in. uśmierza ból).

Polaryzatory torsyjne służą do energetyzowania wody, eliminowani promieniowania elektromagnetycznego, harmonizowania energii organizmu. 

Matki piszą w listach, że ich znerwicowane dzieci uspokajają się, przestają się moczyć, chorować. Zadowoleni są astmatycy, których dolegliwości zmniejszają się lub wręcz ustępują (wg naukowców dzieje się tak dlatego, że fale torsyjne polepszają procesy oddychania tkankowego). Znika bezsenność, nerwowość, poprawia się metabolizm i krążenie, wzmacnia się układ immunologiczny. Lista schorzeń, na które wpływają korzystnie fale torsyjne jest długa. Nic w tym jednak dziwnego, skoro wiązka energii sięga do źródła - do zaburzeń energetycznych w organizmie, czyli tam, gdzie powstają wszelkie choroby. Harmonizowanie naszego systemu energetycznego musi skutkować polepszeniem zdrowia. 

Działanie potwierdzone przez naukę
Oddziaływanie fal torsyjnych emitowanych przez generatory torsyjne oraz polaryzatory badali naukowcy m.in. na różnych wydziałach Akademii Medycznej w Poznaniu.

Jako załączniki (zdjęcia) prezentujemy szczegółowe badania i świadectwa badań z Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Prowadzący Prof. zw. dr hab. Feliks Jaroszyk oraz Prof. dr hab. Wanda Stryła.
Stwierdzono, że fale korzystnie oddziałują pozytywnie na narządy ruchu. Zaobserwowano zmniejszenie lub ustąpienie bólów reumatycznych stawów biodrowych, kręgosłupa, stawów kolanowych i nadgarstkowych, mięśni oraz kręgów szyjnych.

Polaryzatory wpływają pozytywnie m.in. na odporność organizmu. Energetyzując wodę - polepszamy jej smak. Według poznańskiej Kliniki Dermatologicznej, stosowanie kosmetyków poddanych oddziaływaniu polaryzatorów, już po trzech dniach kuracji powoduje redukcję głębokości zmarszczek nawet do 24% oraz likwiduje pieczenie wokół oczu i zmniejsza się liczba przebarwień.

-----------------------------------------------------------

Stosowanie:
Matę ułożyć PLUSEM do góry (do ciała) - rozepnij zamek, sprawdź gdzie jest zaznaczony plus.
Matę ułożyć na wysokości tułowia, w celu stabilizacji podczas snu.


Pokrowiec można czyścić chemicznie lub mechanicznie (wcześniej należy wyjąć wkład filcowy zawierający polaryzatory).

Stosowanie maty i polaryzatorów torsyjnych nie zastępuje leczenia konwencjonalnego ale skutecznie je wspomaga, ich stosowanie wzmacnia system immunologiczny, wyrównuje zaburzenie energetyczne w organizmie jak również ma pozytywny wpływ na procesy metaboliczne komórek.

PRZECIWWSKAZANIA DO STOSOWANIA POLARYZATORÓW TORSYJNYCH:
Są to zalecenia ogólne, wynikające z braku oficjalnych badań przeprowadzonych na osobach chorych na nowotwory, AIDS oraz na kobietach w ciąży i osobach z implantami, stymulatorami i pompami. 
1. w przypadku obecności implantów elektronicznych w organizmie (stymulator serca, pompa insulinowa itp.) - profilaktycznie, brak badań;
2. w przypadku kobiet w ciąży (brak badań zakrojonych na szeroką skalę - w testach własnych NIE wykazano negatywnych efektów ubocznych);
3. w przypadku osób chorych na choroby nowotworowe oraz AIDS (profilaktycznie; brak badań).

-----------------------------------------------------------

Produkt Polski!
(PPHU TORST)

Rozmiary maty: 
długość: 80 cm
szerokość: 50 cm
grubość: ok 2 cm

Mata pokryta przyjemnym materiałem welurowym, kolor niebieski (lub inny - zależy od dostępności materiału).


Polaryzatory dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej:

HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane