KIERUNKOWY Generator TORSYJNO-ORGONOWY - GAPT-5K (odpromiennik, neutralizator) - SMOG ELEKTROMAGNETYCZNY, SIEĆ 5G Powiększ do pełnego rozmiaru

KIERUNKOWY Generator TORSYJNO-ORGONOWY - GAPT-5K (odpromiennik, neutralizator) - SMOG ELEKTROMAGNETYCZNY, SIEĆ 5G

Generator Anty-Pola Torsyjnego GAPT-5K - KIERUNKOWY.
ODPROMIENNIK, NEUTRALIZATOR szkodliwego smogu elektromagnetycznego, sieci 5G, negatywnych pól torsyjnych itp

Został zaprojektowany tak, aby można było go użyć kierunkowo, czyli w stronę przebiegającej linii wysokiego napięcia do 2 km, oraz nadajników telefonii komórkowej. Neutralizuje negatywne pole torsyjne wytwarzane przez technologię.

Więcej szczegółów

Generator Anty-Pola Torsyjnego GAPT-5K - KIERUNKOWY.
ODPROMIENNIK, NEUTRALIZATOR szkodliwego smogu elektromagnetycznego, sieci 5G, negatywnych pól torsyjnych itp

Generator GAPT-5K (kierunkowy) został zaprojektowany tak, aby można było go wykorzystać w sposób SKIEROWANY, czyli w stronę przebiegającej linii wysokiego napięcia do 2 km, oraz nadajników telefonii komórkowej. Dzięki jego zastosowaniu neutralizujemy negatywne pole torsyjne wytwarzane przez linie wysokiego napięcia, transformatory, nadajniki telefonii komórkowej (w tym 5G) oraz sprzęt i sieci trakcyjne.

WAŻNE! Generator neutralizuje szkodliwe, negatywne pola torsyjne (lewoskrętne), wytwarzane przez wszelkie urządzenia elektryczne i technologię bezprzewodową!

W czasie testowania generatora GAPT-5K na obiekcie linii wysokiego napięcia (620kv), oraz na nadajnikach telefonii komórkowej, zauważono całkowity zanik szkodliwego promieniowania torsyjnego na powierzchni (w powietrzu) w promieniu 110m, a w gruncie 70m.
W przypadku sieci 5G - redukcja szkodliwości na poziomie 60%


Pole torsyjne nie tylko rozprzestrzenia się w powietrzu, ale także w gruncie, gdzie zalega na długi okres czasu (nawet dziesięciolecia). Szkodliwość negatywnego pola torsyjnego rośnie wraz z mocą danego urządzenia (technologii), a najbardziej szkodliwe są linie wysokiego napięcia i wieże telefonii komórkowej oraz cała technologia 5G.

Okazuje się jednak, że negatywne pole torsyjne można neutralizować za pomocą energii Orgonu i pozytywnych pól torsyjnych. 
Odkryta w latach 40tych przez Dr W. Reich’a. energia Orgonu ma wiele zdrowotnych zastosowań. Może m.in. stanowić antypole dla negatywnego pola torsyjnego i je skutecznie neutralizować.

DZIAŁANIE
Działanie generatorów GAPT-5K opiera się na KIERUNKOWYM GENEROWANIU wysoko-witalnej, zdrowej, ożywczej energii o jakości (lub tożsamej z) energii Orgonu, połączonej z emisją harmonicznych Pól Torsyjnych, o właściwościach odbudowujących naturalne pole planety, oczyszczających przestrzeń z zaburzeń w zakresie niezdrowych częstotliwości i negatywnych form pól torsyjnych.

Technologia generatora oparta jest również o Świętą Geometrię (wbudowaną wewnątrz), która wzmacnia działanie urządzenia i wpływa na podwyższenie jego "wibracji".

GAPT-5K w sposók KIERUNKOWY neutralizuje szkodliwe działanie technologii 5G.
Konstrukcja urządzenia NIE powoduje promieniowania DO WEWNĄTRZ pomieszczeń.

Promień oddziaływania KIERUNKOWEGO (skierowanego): 
ok. 100-110m na powierzchni (w powietrzu)
ok. 60-70m w gruncie 

Zastosowanie:
- kierunkowa neutralizacja szkodliwego promieniowania, urządzeń elektrycznych i elektronicznych, słupów i linii wysokiego napięcia, sieci telefonii komórkowej, szkodliwej energii takich miejsc jak fabryki, elektrownie, stacje trafo znajdujących się w okolicy;
- neutralizuje szkodliwy wpływ sieci/technologii 5G.

-----------------------------------------------------------

POLA TORSYJNE
fragmenty książki dr Danuty Adamskiej-Rutkowskiej "Kwantowa świadomość w konwencjonalnej nauce".

"Warto przedstawić jeszcze jedną koncepcję wiążącą świadomość z materialnym światem czasoprzestrzeni, którą już w latach 50. XX wieku wysunął równie znakomity, jak i kontrowersyjny rosyjski astrofizyk prof. dr Nikołaj Aleksandrowicz Kozyriew (1908–1983). Wyniki prowadzonych (zwłaszcza w dziedzinie biologii) prac naukowych doprowadziły go do wniosku, że całą fizyczną materię kształtują niewidoczne pola o spiralnym układzie linii sił, które wykorzystują energię w sposób świadomy. Koncepcja ta zmieniała całkowicie podejście do zasad rządzących wszechświatem, pracę nad nią kontynuowało wielu rosyjskich fizyków, a ostateczny kształt nadał jej dr Giennadij I. Szypow, opracowując tzw. teorię próżni (...). 

(...) Teoria Szypowa łączy wszystkie podstawowe oddziaływania fizyczne, a zatem mogłaby stanowić tak długo poszukiwaną jednolitą teorię pola. W oparciu o nią konstruowane są podobno zadziwiające urządzenia, z których wiele zaprzecza obowiązującym dziś prawom fizyki. Wśród nich na uwagę zasługuje skonstruowany przez Anatolija Akimowa generator pola torsyjnego. Wykazał on podczas prowadzonych eksperymentów, że pole to jest niezwykle przenikliwe i rozprzestrzenia się z niewiarygodną prędkością, która znacznie przekracza prędkość światła (praktycznie w czasie zerowym)."

Zobacz więcej informacji o Polach Torsyjnych: http://www.torsionfield.eu/?page_id=144

Działanie potwierdzone przez naukę
Oddziaływanie fal torsyjnych emitowanych przez generatory torsyjne oraz polaryzatory badali naukowcy m.in. na różnych wydziałach Akademii Medycznej w Poznaniu.

Jako załączniki (zdjęcia) prezentujemy szczegółowe badania i świadectwa badań z Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Prowadzący Prof. zw. dr hab. Feliks Jaroszyk oraz Prof. dr hab. Wanda Stryła.

Polaryzatory wpływają pozytywnie m.in. na odporność organizmu. Energetyzując wodę - polepszamy jej smak. Według poznańskiej Kliniki Dermatologicznej, stosowanie kosmetyków poddanych oddziaływaniu polaryzatorów, już po trzech dniach kuracji powoduje redukcję głębokości zmarszczek nawet do 24% oraz likwiduje pieczenie wokół oczu i zmniejsza się liczba przebarwień.

Badanie programem „OBERON” 
Lekarz wykorzystując nowoczesne urządzenie OBERON ma możliwość dokładnego określenia stanu czynnościowego narządów ciała człowieka. Informacje te są zbierane z mózgu w postaci fal elektromagnetycznych. Aparatura umożliwia uzyskanie najbardziej pełnej informacji o zdrowiu i najwcześniejszych sygnałach pojawiania się symptomów chorobowych, niemożliwych do stwierdzenia drogą jakichkolwiek innych metod diagnostycznych (USG, rentgen, tomografia komputerowa).

Fragmenty z opublikowanych badań: 
"Z przeprowadzonych dotychczas badań terapia przeprowadzona generatorem daje bardzo dobre i szybkie działanie w zakresie odblokowania kanałów energetycznych człowieka.
Działa szybko i pobudzająco na poziomie komórkowym."

Wykonano również standardowe badania aury przez firmę A.P. PAWLENKO Kijów - uzyskując wyraźny efekt poprawy jakości pola aury.

-----------------------------------------------------------

PRZECIWWSKAZANIA DO STOSOWANIA GENERATORÓW TORSYJNYCH:
Są to zalecenia ogólne, wynikające z braku oficjalnych badań przeprowadzonych na osobach chorych na nowotwory, AIDS oraz na kobietach w ciąży i osobach z implantami, stymulatorami i pompami. 
1. w przypadku obecności implantów elektronicznych w organizmie (stymulator serca, pompa insulinowa itp.) - profilaktycznie, brak badań;
2. w przypadku kobiet w ciąży (brak badań zakrojonych na szeroką skalę - w testach własnych NIE wykazano negatywnych efektów ubocznych);
3. w przypadku osób chorych na choroby nowotworowe oraz AIDS (profilaktycznie; brak badań).

-----------------------------------------------------------

Produkt Polski!
(PPHU TORST)

Informacje techniczne:
Kostka o wymiarach: 13x13 cm

Waga: ok. 1,3 kg

Materiał zewnętrzny: drewno jesionu, buka i olchy.
Pokryte lakierem wodoodpornym ekologicznym

Zasięg KIERUNKOWY:
ok. 100-110m na powierzchni (w powietrzu)
ok. 60-70w gruncie 

Sposób użytkowania:
GAPT-5K można ustawić w pomieszczeniu oraz na zewnątrz (lecz wymaga zabezpieczenia przed wilgocią: użyć wiaderka plastikowego, worka plastikowego itp).
Można dodatkowo konserwować drewno lakierem, jednak należy zawsze zabezpieczać dodatkowo przed wilgocią.
Ściętą ściankę oznaczoną naklejką ustaw w kierunku urządzenia, które chcesz zneutralizować.

Istotne! Jest to produkt handmade, prosimy więc nie oczekiwać prezycyjnej, maszynowej obróbki i fabrycznej estetyki. Dziękujemy za zrozumienie.

Produkty powiązane