REGENERUJĄCY Generator TORSYJNO-ORGONOWY - GAPT-5R (harmonizer, odpromiennik, neutralizator) Powiększ do pełnego rozmiaru

REGENERUJĄCY Generator TORSYJNO-ORGONOWY - GAPT-5R (harmonizer, odpromiennik, neutralizator)

Generator Pola Torsyjnego GAPT-5R - REGENERUJĄCY (leczniczy).
Jest to również ODPROMIENNIK, NEUTRALIZATOR szkodliwego smogu elektromagnetycznego, sieci 5G, negatywnych pól torsyjnych itp

GAPT-5R można stosować do polepszenia jakości artykułów spożywczych, kosmetyków oraz do wspomagania organizmu w licznych dolegliwościach (stosując go domiejscowo).

Więcej szczegółów

Generator Pola Torsyjnego GAPT-5R - REGENERUJĄCY (leczniczy).
Jest to również ODPROMIENNIK, NEUTRALIZATOR szkodliwego smogu elektromagnetycznego, sieci 5G, negatywnych pól torsyjnych itp

GAPT-5R można stosować do polepszenia jakości artykułów spożywczych, kosmetyków oraz do wspomagania organizmu w licznych dolegliwościach.
Najszybciej efekty uzyskamy stosując go domiejscowo - przykładając generator do brzucha w okolicach żołądka, jelit, trzustki, wątroby itp. Stosować od 20-30 minut, dwa razy dziennie.
Stosowanie GAPT-5R nie zastępuje leczenie konwencjonalnego, ale skutecznie je wspomaga.

WAŻNE! Generator neutralizuje szkodliwe, negatywne pola torsyjne (lewoskrętne), wytwarzane przez wszelkie urządzenia elektryczne i technologię bezprzewodową!

Pole torsyjne nie tylko rozprzestrzenia się w powietrzu, ale także w gruncie, gdzie zalega na długi okres czasu (nawet dziesięciolecia). Szkodliwość negatywnego pola torsyjnego rośnie wraz z mocą danego urządzenia (technologii), a najbardziej szkodliwe są linie wysokiego napięcia i wieże telefonii komórkowej oraz cała technologia 5G.

Okazuje się jednak, że negatywne pole torsyjne można neutralizować za pomocą energii Orgonu i pozytywnych pól torsyjnych. 
Odkryta w latach 40tych przez Dr W. Reich’a. energia Orgonu ma wiele zdrowotnych zastosowań. Może m.in. stanowić antypole dla negatywnego pola torsyjnego i je skutecznie neutralizować.

DZIAŁANIE
Działanie generatorów GAPT-5 opiera się na GENEROWANIU wysoko-witalnej, zdrowej, ożywczej energii o jakości (lub tożsamej z) energii Orgonu, połączonej z emisją harmonicznych Pól Torsyjnych, o właściwościach odbudowujących naturalne pole planety, oczyszczających przestrzeń z zaburzeń w zakresie niezdrowych częstotliwości i negatywnych form pól torsyjnych.

Technologia generatora oparta jest również o Świętą Geometrię (wbudowaną wewnątrz), która wzmacnia działanie urządzenia i wpływa na podwyższenie jego "wibracji".

Idealny do zastosować leczniczych i regeneracyjnych. Stosować nie dłużej niż 30 minut (jednorazowo).

AKTUALIZACJA 12.2020 - dodatkowe informacje od producenta:
"W przypadku osób, które ciężko przechodzą COVID-19 - zuważyłem bardzo duży wpływ GAPT-5R na dużą poprawę stanu ogólnego zdrowia. Poniżej przykład:
Pani która zaczęła gorączkować (temp. 39.9 st.C) - po przyłożeniu GAPT-5R do klatki piersiowej po około pół godz. temperatura spadła do 37 st.C . Codziennie przez tydzień korzystała z GAPT-5R w celu wzmocnienia organizmu, po 1.5 miesiaca jest całkiem zdrowa.
U wszystkich badanych chorych na COVID-19 są same pozytywne opinie stosowania GAPT-5R. M.in. korzystne odziaływanie na płuca jest bardzo duże."

Zastosowanie:
- ogólna neutralizacja szkodliwego promieniowania, urządzeń elektrycznych i elektronicznych, słupów i linii wysokiego napięcia, sieci telefonii komórkowej, elektrowni, stacji trafo, urządzeń elektrycznych i elektronicznych w domu;
- regeneracja organizmu;
- wsparcie w terapii różnych dolegliwości (np narządów wewnętrznych, narządów ruchu itp) - przykładając domiejscowo na ok. 20-30 minut 2x dziennie.

WAŻNE INFORMACJE
Ponieważ każda osoba reaguje indywidualnie na energie subtelne, należy dopasować częstotliwość i bliskość użytkowania do swoich odczuć.

Procesy regeneracyjne mogą wywołać różne efekty uboczne, wynikające np z detoksykacji tkanek.
NIE STOSOWAĆ W OSTRYM PRZEBIEGU NEURO-BORELIOZY (kiedy zaatakowany jest m.in. obwodowy układ nerwowy).

-----------------------------------------------------------

POLA TORSYJNE
fragmenty książki dr Danuty Adamskiej-Rutkowskiej "Kwantowa świadomość w konwencjonalnej nauce".

"Warto przedstawić jeszcze jedną koncepcję wiążącą świadomość z materialnym światem czasoprzestrzeni, którą już w latach 50. XX wieku wysunął równie znakomity, jak i kontrowersyjny rosyjski astrofizyk prof. dr Nikołaj Aleksandrowicz Kozyriew (1908–1983). Wyniki prowadzonych (zwłaszcza w dziedzinie biologii) prac naukowych doprowadziły go do wniosku, że całą fizyczną materię kształtują niewidoczne pola o spiralnym układzie linii sił, które wykorzystują energię w sposób świadomy. Koncepcja ta zmieniała całkowicie podejście do zasad rządzących wszechświatem, pracę nad nią kontynuowało wielu rosyjskich fizyków, a ostateczny kształt nadał jej dr Giennadij I. Szypow, opracowując tzw. teorię próżni (...). 

(...) Teoria Szypowa łączy wszystkie podstawowe oddziaływania fizyczne, a zatem mogłaby stanowić tak długo poszukiwaną jednolitą teorię pola. W oparciu o nią konstruowane są podobno zadziwiające urządzenia, z których wiele zaprzecza obowiązującym dziś prawom fizyki. Wśród nich na uwagę zasługuje skonstruowany przez Anatolija Akimowa generator pola torsyjnego. Wykazał on podczas prowadzonych eksperymentów, że pole to jest niezwykle przenikliwe i rozprzestrzenia się z niewiarygodną prędkością, która znacznie przekracza prędkość światła (praktycznie w czasie zerowym)."

Zobacz więcej informacji o Polach Torsyjnych: http://www.torsionfield.eu/?page_id=144

Działanie potwierdzone przez naukę
Oddziaływanie fal torsyjnych emitowanych przez generatory torsyjne oraz polaryzatory badali naukowcy m.in. na różnych wydziałach Akademii Medycznej w Poznaniu.

Jako załączniki (zdjęcia) prezentujemy szczegółowe badania i świadectwa badań z Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Prowadzący Prof. zw. dr hab. Feliks Jaroszyk oraz Prof. dr hab. Wanda Stryła.

Polaryzatory wpływają pozytywnie m.in. na odporność organizmu. Energetyzując wodę - polepszamy jej smak. Według poznańskiej Kliniki Dermatologicznej, stosowanie kosmetyków poddanych oddziaływaniu polaryzatorów, już po trzech dniach kuracji powoduje redukcję głębokości zmarszczek nawet do 24% oraz likwiduje pieczenie wokół oczu i zmniejsza się liczba przebarwień.

Badanie programem „OBERON” 
Lekarz wykorzystując nowoczesne urządzenie OBERON ma możliwość dokładnego określenia stanu czynnościowego narządów ciała człowieka. Informacje te są zbierane z mózgu w postaci fal elektromagnetycznych. Aparatura umożliwia uzyskanie najbardziej pełnej informacji o zdrowiu i najwcześniejszych sygnałach pojawiania się symptomów chorobowych, niemożliwych do stwierdzenia drogą jakichkolwiek innych metod diagnostycznych (USG, rentgen, tomografia komputerowa).

Fragmenty z opublikowanych badań: 
"Z przeprowadzonych dotychczas badań terapia przeprowadzona generatorem daje bardzo dobre i szybkie działanie w zakresie odblokowania kanałów energetycznych człowieka.
Działa szybko i pobudzająco na poziomie komórkowym."

Wykonano również standardowe badania aury przez firmę A.P. PAWLENKO Kijów - uzyskując wyraźny efekt poprawy jakości pola aury.

-----------------------------------------------------------

PRZECIWWSKAZANIA DO STOSOWANIA GENERATORÓW TORSYJNYCH:
Są to zalecenia ogólne, wynikające z braku oficjalnych badań przeprowadzonych na osobach chorych na nowotwory, AIDS oraz na kobietach w ciąży i osobach z implantami, stymulatorami i pompami. 
1. w przypadku obecności implantów elektronicznych w organizmie (stymulator serca, pompa insulinowa itp.) - profilaktycznie, brak badań;
2. w przypadku kobiet w ciąży (brak badań zakrojonych na szeroką skalę - w testach własnych NIE wykazano negatywnych efektów ubocznych);
3. w przypadku osób chorych na choroby nowotworowe oraz AIDS (profilaktycznie; brak badań).

-----------------------------------------------------------

Produkt Polski!
(PPHU TORST)

Informacje techniczne:
Średnica: 15,5 cm
Wysokość: 10,5 cm
Waga: ok. 1,1 kg

Materiał zewnętrzny: drewno jesionu, buka i olchy.
Pokryte lakierem wodoodpornym ekologicznym

Sposób użytkowania:
GAPT-5R można stosować jako ogólny odpromiennik - ustawiając w pomieszczeniu lub na zewnątrz (lecz wymaga zabezpieczenia przed wilgocią: użyć wiaderka plastikowego, worka plastikowego itp). Można dodatkowo konserwować drewno lakierem, jednak należy zawsze zabezpieczać dodatkowo przed wilgocią.
Stosowany może być również do ogólnej regeneracji ciała (ustawić w pobliżu łóżka, bądż stołu zabiegowego, do masazu itp), a także do uzdrawiania określonych funkcji i organów (przykładając domiejscowo) - stosować ok. 20-30 minut, 2x dziennie (lub podążając za odczuciami).

WAŻNE INFORMACJE
Ponieważ każda osoba reaguje indywidualnie na energie subtelne, należy dopasować częstotliwość i bliskość użytkowania do swoich odczuć.

Procesy regeneracyjne mogą wywołać różne efekty uboczne, wynikające np z detoksykacji tkanek.
NIE STOSOWAĆ W OSTRYM PRZEBIEGU NEURO-BORELIOZY (kiedy zaatakowany jest m.in. obwodowy układ nerwowy).


Istotne! Jest to produkt handmade, prosimy więc nie oczekiwać prezycyjnej, maszynowej obróbki i fabrycznej estetyki. Dziękujemy za zrozumienie.Polaryzatory dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej:

HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane