Karneol, bryłki - podsypka (na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Karneol, bryłki - podsypka (na wagę)

Rozdrobniony karneol - różnej wielkości grudki/bryłki pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych.

Więcej szczegółów

Rozdrobniony karneol - różnej wielkości grudki/bryłki pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych.
Przykłady zastosowania: jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów, mieszany z żywicą i metalem. 

Karneol wspaniale otwiera czakry. Pomaga zrozumieć własne cykle biologiczne i naturalne rytmy naszego ciała. Zapobiega wszelakim infekcjom i zakażeniom, wzmacniająco oddziałując na układ odpornościowy. Sprzyja koncentracji, „zakotwicza” energię, wzmacnia witalność, zwiększa twórczy potencjał. Pozwala otworzyć się na zmysłowość i erotyzm. Co jest jedną z cenniejszych cech tego kamienia: łączy ciało z duszą, wprowadza w ten sposób równowagę pomiędzy tym co duchowe, a tym co materialne. Jest on szczególnie polecany osobom, które poszukują partnera – pomaga odnaleźć prawdziwą miłość.
Stosowany w urządzeniach orgonitowych - wzmacnia kreatywność, witalizuje, jest minerałem ochronnym. Sprawdza się dobrze w ogronitach witalizujących, ochronnych oraz wspierających miłość.


Rozmiary przybliżone: 1-5 cm
Podsypka sprzedawana na wagę! 

Produkty powiązane