Kwarc z RUTYLEM (bryłka naturalna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kwarc z RUTYLEM (bryłka naturalna)

Naturalne, nieoszlifowane bryłki kwarcu z wrostami złotego rutylu. 

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Naturalne, nieoszlifowane średnie bryłki kwarcu z wrostami złotego rutylu. Wspaniały minerał ochronny, energetyzujący, wzmacniający.

Rutyl najczęściej występuje w postaci drobnych igiełek i nici wewnątrz minerałów (głównie w kwarcu) - dlatego nawywany jest również "włosami Wenus". Jego barwa to złoto, czerwień, brąz, czerń.

Rutyl wspaniale doenergetyzowuje i ogólnie  - jest silnym uzdrowicielem. Wzmacnia zdolności paranormalne.
Przyciąga pewność siebie i bogactwo. Polecany jest szczególnie do wyrównywania męskiej i żeńskiej energii w ciele człowieka, czym doprowadza nas do przeżywania wewnętrznej harmonii.
Rutyl uspakaja nasz umysł, rozpuszcza blokady podświadomości powstałe w okresie wczesnej młodości i dzieciństwie. Wskazane jest wkładać go pod poduszkę, gdyż wpływa na jakość naszych snów. Dobrze wpływa na aurę, pogłębia widzenie na odległość.

Rutyl jest niezastąpiony przy występujących kłopotach z trawieniem, gdyż wpływa korzystnie na regenerację tkanek i ułatwia wzrost komórek. Wskazane jest, aby przykładać ten kamień na miejsca po oparzeniach i innych uszkodzeniach skóry. Z uwagi na właściwości pobudzania regeneracji komórek zalecany jest do noszenia przez wszystkich, a szczególnie tych, którzy narażeni są na zwiększone obciążenie pierwiastkami promieniotwórczymi. Zalecane jest aby kłaść go na chore miejsce lub nosić przy sobie często go dotykając. Leczy on choroby płuc, zaziębienia oraz bardzo skutecznie wzmacnia tarczycę.
Pobudza funkcjonowanie mózgu, zwalcza depresje, poprawia komunikację i zwiększa jasnowidzenie. 

Rutyl to również świetny odpromiennik i minerał ochronny. Ma również właściwości ochronne przed promieniowaniem radioaktywnym.

Jest to calkowicie naturalny, nie szlifowany kwarc - niektóre bryłki są więc mleczne, nierówne, matowe itp. Wrosty rutylu sa dobrze widoczne, każda bryłka zawiera co najmniej kilkanaście "igiełek" złotego rutylu. Bryłki zmoczone wodą uwidaczniają najmocniej rutyl w swojej strukturze.

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: 
Brazylia
-------------------------------------

Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna.
Cena w/g wagi. Wymiary uśrednione!

Nr 1 kwarc z rutylem, naturalna bryłka (wymiary ok.: 2,8-3,2x2,5x1-2 cm; waga: 12-22g)   - 4,90 zł
Nr 2 kwarc z rutylem, naturalna bryłka (wymiary ok.: 3-3,5x2,5x1,8-2,2cm; waga: 23-33g) - 7,50 zł
Nr 3 kwarc z rutylem, naturalna bryłka (wymiary ok.: 3,8-4,5x2,5-3x2,2cm; waga: 34-44g) - 9,70 zł  
Nr 4 kwarc z rutylem, naturalna bryłka (wymiary ok.: 4,5-5x3,5-4x2,2 cm; waga: 50-60g) - 13,50 zł  

Produkty powiązane