Kwarc dymny DUŻA BRYŁA (naturalna) - powyżej 200g

Naturalne, nieoszlifowane DUŻE BRYŁY (powyżej 200g) kwarcu dymnego. Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Naturalne, nieoszlifowane DUŻE BRYŁY kwarcu dymnego (powyżej 200g). Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Można układać bryłki w domu, ogrodzie, sadzie.

Kwarc dymny - oddziałuje na czakrę podstawy - ułatwia kontakt z korzeniami i świadomością konkretną. Uaktywnia pierwotne siły ciała, pozwalając na zrozumienie jego mechanizmów, na akceptowanie siebie takim, jakim się jest. Przegania czarne myśli, daje pewność siebie, jasność umysłu, otwiera na otoczenie. Daje siłę słabym i chwiejnym ludziom.

Jest to kamień doskonały do medytacji. Oczyszcza atmosferę po kłótni, uwalnia od żalu i pretensji do ludzi, przynosi spokój i harmonię.
Na poziomie fizycznym - działa zbawiennie na brzuch, jelita, nerki i organy płciowe. Wspomaga pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Energia kwarcu dymnego przynosi też ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych, depresjach, melancholii, infekcjach i nowotworach.

Chroni przed negatywnym promieniowaniem - jest neutralizatorem pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez niektóre urządzenia codziennego użytku (komputery, telefony komórkowe, telewizory, kserokopiarkę, mikrofalę, lodówkę itp.) oraz zanieczyszczenie środowiska.


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna.
Ważne! Bryłki mogą mieć dosyć ostre krawędzie.
Cena w/g wagi. Wymiary uśrednione!

Nr 1 kwarc dymny, naturalna bryłka (wymiary 6,5/6,5/4,6 cm; waga: 238g)   - 28,50 zł
Nr 2 kwarc dymny, naturalna bryłka
(wymiary 9,1/6,5/4,9 cm; waga: 230g)   - 41,00 zł UNIKAT! Bryłka z Tęczą (wewnętrznym pryzmatem)
Nr 3 kwarc dymny, naturalna bryłka
(wymiary 8,2/6,5/3,4 cm; waga: 281g)   - 49,20 zł UNIKAT! Bryłka z Tęczą (wewnętrznym pryzmatem)
Nr 4 kwarc dymny, naturalna bryłka
(wymiary 10,4/10,3/5,3cm; waga: 614g) - 73,80 zł
Nr 5 kwarc dymny, naturalna bryłka
(wymiary 12,3/5,3/8,9 cm; waga: 711g)  - 85,50 zł

Produkty powiązane