AGAT - plaster szlifowany (NATURALNY!)

Plastry NATURALNEGO (nie barwionego!) agatu. Dokładnie wypolerowane, prezentują piękne wnętrze tego minerału.
Doskonałe dla kolekcjonerów, do ozdoby i ochrony energetycznej domu. Wspaniale sprawdzają sie również w kuracjach uzdrawiającyh i jako amulet ochronny i dodający mocy. Mniejsze plastry mogą zostać użyte do produkcji wisiorów agatowych.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 10

9,90 zł

Plastry NATURALNEGO (nie barwionego!) agatu. Dokładnie wypolerowane, prezentują piękne wnętrze tego minerału.
Często wewnątrz brył agatowych znajdują się kwarce, kryształy, przerosty innych minerałów, co tylko podkreśla naturalne piękno agatowych plastrów.
Doskonałe dla kolekcjonerów, do ozdoby i ochrony energetycznej domu itp. Wspaniale sprawdzają sie również w kuracjach uzdrawiającyh i jako amulet ochronny i dodający mocy.

Mniejsze plastry mogą zostać użyte do produkcji wisiorów agatowych.

Agat jest kamieniem równowagi - fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energię, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Poprawia koncentrację i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów. jest kanieniem ogólnie wzmacniającycm, dodaje mocy. Wspaniały minerał dla kobiet (zasila narządy kobiece i chroni) i mężczyzn (chroni i wzmacnia męską energię, dodaje siły). Doskonały również jako amulet dla dzieci (ochrona energetyczna i fizyczna).

Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do cichej kontemplacji i akceptowania wydarzeń, sprzyja rozwojowi duchowemu. Zapewnia spotkania i kontakty z przyjaznymi osobami w życiu codziennym. Jest to kamień wiernosci małżeńskiej i romantyczności.
Już w starożytnym Egipcie przypisywano agatom moc nadprzyrodzoną. Traktowano je jako amulety chroniące właściciela przed troskami, wierzono, że przynoszą bogactwo i sławę. Minerał ten jest również jednym z mocniejszych kamieni ochronnych.

Agat wspomaga narządy rozrodcze i leczy ich dolegliwości. Jest zalecany dla kobiet w ciąży, ponieważ wpływa na proces powstawania nowych komórek i zapewnia bezpieczeństwo.
Leczy dolegliwości żołądkowe, choroby oczu i alkoholizm. Ułatwia poród, wzmaga pewność siebie i witalność. Wzmancia dziąsła, zęby i kości.
Plastry agatowe doskonale sprawdzają się jako lekarstwo na wszelkiego typu ukąszenia owadów, a nawet stany zapalne skóry itp - należy wówczas przykleić plaster do ciała i pozostawić na około godzinę, dwa razy dziennie (lub np na calą noc).

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: 
Brazylia
-------------------------------------Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każdy plaster ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny. 
Cena w/g wagi. Wymiary uśrednione!

Nr 3 Agat, plaster - I/II klasa (wymiary ok.: 6-11x3-5x0,2-0,6 cm; waga: 10-25g) - 9,90 zł
Te plastry mają MIKRO ukruszenia na brzegach, lub WYGLĄDAJĄ jakby mialy ukruszenia (ze względu na nierówną krawędź minerału). Poza tym - jakość idealna.

Produkty powiązane