Kwarc z TURMALINEM ZIELONYM (bryłka naturalna) - UNIKAT! Powiększ do pełnego rozmiaru

Kwarc z TURMALINEM ZIELONYM (bryłka naturalna) - UNIKAT!

Naturalne, nieoszlifowane bryłki kwarcu z wrostami rzadkiego, ZIELONEGO turmalinu. Niektóre bryłki mogą zawierać równiez ounkty turmalinu RÓŻOWEGO (bardzo rzadkiego) i turmalinu CZARNEGO, a także piękne, opalizujące fragmenty MIKI i drobiny kryształków. Okazy kolekcjonerskie.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


4,00 zł

Naturalne, nieoszlifowane bryłki kwarcu z wrostami rzadkiego, ZIELONEGO turmalinu. Niektóre bryłki mogą zawierać równiez ounkty turmalinu RÓŻOWEGO (bardzo rzadkiego) i turmalinu CZARNEGO, a także piękne, opalizujące fragmenty MIKI i drobiny kryształków.
Okazy kolekcjonerskie.


Kwarc z turmalinem 
- ta kombinacja równoważy energię Yin-Yang. Harmonizuje odmienne i przeciwstawne elementy i polaryzacje, a także zamienia negatywne myśli i energie w pozytywne. Połączenie jasnego kwarcu i barwnego turmalinu tworzy potężnego sojusznika w rozwoju duchowym. 

Turmalin jest szamańskim kamieniem, zapewnia ochronę w czasie pracy rytualnej. Może być stosowany do magii wróżebnej - aby wskazać przyczynę kłopotów lub ich sprawcę oraz wskazać dobry kierunek, w którym należy się poruszać.
Połączenie turmalinu zielonego i różowego jest doskonalym połączeniem energii żeńskiej i męskiej, Yin i Yang.


Turmalin ZIELONY
- tworzy przepływ zdrowej energii do wszystkich części ciała i jaźni. Jego duchowe wibracje harmonizują z energiami Ziemi, gdyż otwiera czakrę serca i aktywuje silny rezonans z Boską Miłością. Może być stosowany w medytacji do obcowania z Duchami Natury i z Duchami Roślin i Zwierząt. UZDRAWIA PLANETĘ!

Minerał ten przyciąga szczęście, sukces, bogactwo i dobrobyt. Zwiększa odwagę i siłę, wytrzymałość i żywotność. 
Ożywcze cechy zelonego turmalinu czynią go doskonałym kamieniem do używania lub noszenia w celu złagodzenia przewlekłego zmęczenia i wyczerpania.
Zielony turmalin sprzyja zdrowiu roślin oraz wspiera ich rozwój.  Pogłębia naukę i praktykę ziołolecznictwa, a także zwiększa skuteczność ziół i roślin w uzdrawianiu ciała.

Jego odmładzające właściwości sprawiają, że jest najbardziej korzystny i uzdrawiający ze wszystkich życiodajnych zielonych minerałów. Jest to minerał, który najsilnie uzdrawia fizyczne serce!
Turmalin jest stosowany w leczeniu choroby lokomocyjnej. Może ona również pomóc w przywróceniu blasku i połysku włosów i paznokci.
Wzmacnia układ nerwowy i jest korzystny dla oczu, grasicy, gruczołów i systemu immunologicznego. Odtruwa oraz  leczy jelita i pomaga redukować nadwagę.
Zielony turmalin pomaga zasypić i uspokaja umysł. Może on być stosowany w celu zmniejszenia klaustrofobii i ataków paniki, jest korzystny również dla nadpobudliwych dzieci.


Turmalin RÓŻOWY - jest jednym z najlepszych minerałów dla dzieci (posiada silne wibracje Miłości). Zapewnia komfort dla tych, którzy doświadczyli różnych formy przemocy, pomaga z problemami ze snem i jest szczególnie przydatny dla duchowo wrażliwych dzieci Indygo.
Noszenie tego minerału ciągu dnia pomaga uwolnić się od stresu, obaw, depresji i lęku. Może być stosowany we współpracy z czarnym turmalinem, aby uzdrawiać obsesyjne zachowania i różne patologie mentalne.

Różowy Turmalin ma piękną energię, która wibruje w obrębie czakry serca i grasicy. Powoduje przypływ miłości, radości i szczęścia w życiu.
Współpracuje również z czakrą podstawy, przynosząc siłę, odwagę i przekonanie do przedsięwzięć, które są oparte na miłości. Pomaga zdobyć się na odwagę, aby przezwyciężyć problemy, takie jak niewłaściwe relacje i negatywne sytuacje w miejscu pracy. Daje wsparcie emocjonalne w każdym okresie przejściowym, szczególnie kiedy ktoś uczy się żyć wolny od destrukcyjnych wzorców, które mu nie służą.

Różowy turmalin pomaga uspokoić serce, leczy nieregularne bicie serca i pomaga uzdrawiać serce po przebytym zawale. Jest też korzystny w leczeniu zaburzeń ginekologicznych, zwłaszcza w regulacji cyklu miesiączkowego. 
Jest uzdrawiający w przypadku problemów z kręgosłupem lub urazów, dolegliwości układu nerwowego, nerwobólach i migrenach.



Jest to calkowicie naturalny, nie szlifowany kwarc - bryłki są białe, nierówne, matowe itp. Wrosty turmalinu sa dobrze widoczne, każda bryłka zawiera co najmniej jeden większy lub kilka punktów turmalinu. 

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: 
Brazylia
-------------------------------------

Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna.
Cena w/g wagi. Wymiary uśrednione!

Nr 1 kwarc z TURMALINEM ZIELONYM, naturalna bryłka (1,8-3x1,2-1,5x0,8-1,2cm; waga: 2-10g) - 4,00 zł
Nr 2 kwarc z TURMALINEM ZIELONYM
, naturalna bryłka (3-3,5x2,1x1-1,8 cm; waga: 11-19g)       - 7,50 zł
Nr 3 kwarc z TURMALINEM ZIELONYM, naturalna bryłka 
(3-4x2,5x1,5-2 cm; waga: 20-28g)        - 11,00 zł
Nr 4 kwarc z TURMALINEM ZIELONYM, naturalna bryłka
 (4x2,2-2,6x2-2,4 cm; waga: 33-41g)      - 16,50 zł
Nr 5 kwarc z TURMALINEM ZIELONYM, naturalna bryłka 
(4-6x3-3,5x2-2,5 cm; waga: 45-53g)      - 19,50 zł
Nr 6 kwarc z TURMALINEM ZIELONYM, naturalna bryłka 
(5-6x3,8-4,2x3-3,7cm; waga: 63-70g)    - 26,00 zł
Nr 7 kwarc z TURMALINEM ZIELONYM, naturalna bryłka 
(5-6,5x4-4,8x3,5-4cm; waga: 83-90g)    - 33,50 zł
Nr 8 kwarc z TURMALINEM ZIELONYM, naturalna bryłka
 (7-8x4-5,2x3-4,3cm; waga: 130-138g)   - 49,50 zł

Produkty powiązane