Krwawnik, HELIOTROP (bryłka naturalna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Krwawnik, HELIOTROP (bryłka naturalna)

Naturalne, nieoszlifowane bryłki krwawnika (heliotrpu). Ważne! Jest to całkowicie naturalny minerał, wysokiej jakości (ciemnozielona struktura plazmatyczna). na rynku minerałów dostępne są niestety fałszywe kamienie o tej nazwie.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

3,90 zł

Naturalne, nieoszlifowane bryłki krwawnika (heliotrpu). Jest to całkowicie naturalny minerał, wysokiej jakości (ciemnozielona struktura plazmatyczna) - jest to istotne, ponieważ na rynku minerałów dostępne są niestety fałszywe kamienie o tej nazwie.

Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Można układać bryłki w domu, ogrodzie, sadzie.

Krwawnik - jest to odmiana ciemnozielonego chalcedonu, nakrapianego tlenkiem żelaza w postaci czerowynych plamek. Nazywany również bloodstone, czasem heliotrop.

Minerał ten posida silne wibracje, które odpychają negatywną energię z pola aury i tworzą pozytywną energię, przywracając organizm do równowagi. Wyrównuje i harmonizuje przepływ energii, oczyszcza i rewitalizuje. Stymuluje sny i pogłębia intuicję. Heliotrop pomaga odzyskać osbistą Moc i podnosi poczucie własnej wartości. Jest talizmanem przynoszącycm szczęście, bogactwo, szacunek i ochronę.
Działa na czakrę podstawy (przynosząc silne "duchowe" uziemienie), a także serca i krzyżową.

Na poziomie ciała - pomaga uzdrowić pęcherz moczowy, nerki, jelita i wątrobę. Doskonale czyszcza krew, potrafi zneutralizować i wyeliminować toksyny z krwi. Jest pomocy w dolegliwościach oczu i przy wysypkach skórnych. Hamuje krwotoki. Łagodzi objawy menstruacji i menopauzy.
Wzmacnia szpik kostny, serce i wątrobę. Pomaga również w takich chorobach jak białaczka (stabilizując i wzmacniając krew). Rewitalizuje, pomaga przy bezsenności.
Doskonale stymuluje układ odpornościowy (pomaga leczyć przeziębienia, grypę, stany zapalne).

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Indie
-------------------------------------

Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna.

Ważne! Nie każda bryłka heliotropu zawiera wrosty tlenku żelaza widoczne na powierzchni (czerwone plamki) - bryłki mogą być prawie całkiem zielone na zewnątrz (co nie zmienia ich jakości energetycznej typowej dla heliotropu).
Cena w/g wagi, rozmiary uśrednione

Nr 1 krwawnik, bryłka naturalna (wymiary: 3/2,6/2,4 cm; waga: 14-24g)  - 3,90 zł
Nr 2 krwawnik, bryłka naturalna 
(wymiary: 3,8/2,4/2,5cm; waga: 26-36g) - 5,90 zł 
Nr 3 krwawnik, bryłka naturalna 
(wymiary: 4,4/3,9/2,7cm; waga: 37-47g)   7,80 zł  

Produkty powiązane