WIELKA Geoda Ametystowa (pojedyncze egzemplarze - UNIKATY)

Bardzo duża  geoda ametystowa (pojedyncze egzemplarze) - posiada dużą moc. Silny odpromiennik, pomaga pozbyć się z domu z negatywnej energii. Oczyszcza inne minerały, przedmioty, harmonizuje otoczenie.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

1 208,00 zł

Obniżka!

-20%

1 510,00 zł

Bardzo duża geoda ametystowa (pojedyncze egzemplarze) - posiada dużą moc. 
Geoda ametystowa posiada najsilniejszą moc, która pomaga pozbyć się z domu z negatywnej energii.


Ametyst wzmacnia rozsądek, intuicję, inteligencję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Jest doskonałym minerałem do medytacji, zwiększa zdolności parapsychiczne. Przyciąga duchy opiekuńcze. Uważany jest za potężny kamień ochrony przed czarami i czarną magią. Tworzy ochronną tarczę Światła wokół ciała, co pozwala pozostać czystym i skupionym podczas otwierania się na przekazy i prowadzenie duchowe.
Ametyst stymuluje trzecie oko, czakrę korony i zwiększa postrzeganie pozazmysłowe.
Chroni przed zdradą ze strony mężczyzny. Bywa stosowany do leczenia alkoholizmu, może być pomocny do zwalczania uzależnień. Ametyst pomaga kontrolować złe myśli, zwiększa inteligencję i czyni sprytnym w sprawach biznesowych.

Na poziomie fizycznym - pomocny przy problemach z migreną, żylakami, wrzodami, opuchlizną, oparzeniami. Oczyszcza krew. Pomaga pozbyć bólu i napięcia. Pomaga także w chorobach, które wynikają z nerwicy, stresu. Leczy płuca i drogi oddechowe, zmiany skórne i dolegliwości jelitowe.

Szczotki / geody ametystowe mają właściwości oczyszczające inne kamienie, pomieszczenia oraz ludzi.
Posiadają najsilniejszą moc, aby pozbyć się z domu z negatywnej energii, co czyni z nich najlepsze minerały do rozmieszczenia w całym domu. Mogą być umieszczane na kominku, ołtarzyku, w centralnej części domu, skąd ametyst może promieniować swoją uzdrawiającą energią do każdego pomieszczenia.
Szczotki ametystowe są również wspaniałym dodatkiem do pokoju dziecka, ponieważ posiadają delikatne i kojące energie. Świetnie sprawdzją się w sypialniach, szczególnie dla tych, którzy mają problemy z zasypianiem. Ułożenie szczotki ametystowej w gabinecie, czy miejscu pracy, przyciąga bogactwo i nowe możliwości.

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Brazylia
-------------------------------------


Zdjęcia przedstawiają daną geodę.

Nr 1 DUŻA geoda ametystowa (wymiary: 62/26/13 cm; waga: 15100g - 15,1kg) - 1510,00 zł  PROMOCJA! 1208,00 zł
(wysoka, strzelista geoda stojąca; piękne, wyraziste kryształki ametystu; ładny kształt; UWAGA! Geoda klejona w połowie specjalnym, bardzo trwałym klejem - nie zmienia to zupełnie właściwości geody, a nawet estetyki, za to obniża cenę) 

Nr 2 DUŻA geoda ametystowa (wymiary: 59/21/22 cm; waga: 30200g - 30,2kg) - 3020,00 zł  PROMOCJA! 2567,00 zł
(duża, masywna geoda leżąca na jednym boku - przypomina formą jaskinię; posiada naturalny wrost kryształu górskiego wewnątrz; piękna)

Produkty powiązane