Amazonit (bryłka naturalna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Amazonit (bryłka naturalna)

Naturalne, nieoszlifowane bryłki amazonitu. Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Można układać bryłki w domu, ogrodzie, lub nosić przy sobie.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 13

5,00 zł

Naturalne, nieoszlifowane bryłki amazonitu. Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Można układać bryłki w domu, ogrodzie, lub nosić przy sobie.

Naturalne bryłki amazonitu przyjmują różną barwę - od jasnych seledynów, przez ciemniejsze morskie odcienie, aż po mocne morskie, turkusowe i zielonkawe kolory.


Amazonit poprawia samopoczucie, zwiększa kreatywność. Powiązany z czakrą gardła oraz serca. Łagodzi i uspokaja, więc wskazany jest w stanach napięcia, zmęczenia umysłu, stresu. Dobrze wpływa na aurę, uaktywnia intuicję. Jedną z jego właściwości jest przeciwdziałanie depresji (kamień optymizmu). Jest on również kamieniem dobrobytu, przyciąga nowych klientów i zlecenia, otwiera nowe możliwości. Amazonit to kamień szczęścia w grach losowych, konkursach, sprzyja powodzeniu w każdym finansowym przedsięwzięciu. 
Amazonit pomaga w manifestacji uniwersalnej miłości. Ułatwia komunikację, uspokaja system nerwowy i mózg, pomaga w utrzymaniu optymalnego zdrowia.

Na poziomie fizycznym - korzystny dla serca, układu nerwowego. Starożytni nazywali go kamieniem młodości, jako że podobno odmładzał tych, którzy nosili go bezpośrednio na skórze i sprawiał, że długo zachowywała ona jędrność i ładny wygląd. Współcześnie zaleca się go kobietom, zwłaszcza w okresie menopauzy, gdyż systematyczne noszenie go ułatwia zachowanie równowagi wapniowej w organizmie i stymuluje system nerwowy. Mija podobno dzięki temu skłonność do irytacji.
Amazonit blokuje wpływ stref geopatycznych, absorbuje mikrofale oraz emanacje telefonów komórkowych i chroni przed zanieczyszczeniem elektromagnetycznym.
Należy go umieszczać w pobliżu komputerów i innych urządzeń elektronicznych, lub przy telefonie komórkowym.

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: 
Brazylia
-------------------------------------


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna.
Cena w/g wagi. Wymiary uśrednione.
 

Nr 2 amazonit, naturalna bryłka (3-3,5x2,5x1,3-2 cm, waga: 20-30g)       - 5,00 zł 
Nr 3 amazonit, naturalna bryłka
(3,5-4x2-3x1,3-2 cm, waga: 31-41g)       - 6,50 zł 
Nr 4 amazonit, naturalna bryłka
(3-4,5x2-3,5x1,3-2 cm, waga: 42-52g)    - 8,50 zł 
Nr 5 amazonit, naturalna bryłka
(4,5-5x3,5x2-2,8 cm, waga: 54-65g)
     - 10,50 zł 
Nr 6 amazonit, naturalna bryłka  (5-9,5x3,5-4x1,7-3 cm, waga: 68-78g) - 15,00 zł 

Produkty powiązane