Karneol (bryłka naturalna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Karneol (bryłka naturalna)

Naturalne, nieoszlifowane średnie bryłki karneolu. Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Można układać bryłki w domu, ogrodzie, bądź nosić przy sobie. 

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 30

5,80 zł

100% NATURALNY KARNEOL - nieoszlifowane średnie bryłki karneolu. Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Można układać bryłki w domu, ogrodzie.

Ważne! Jest to całkowicie naturalny karneol!
Na rynku minerałów i biżuterii z kamieni najczęściej można trafić na tzw agat karneolowy, czyli zwykły agat (często barwiony), który przypomina naturalny karneol. Prosimy o wyraźne rozróżnienie pomiędzy tymi minerałami.

Karneol wspaniale otwiera czakry. Sprzyja koncentracji, „zakotwicza” energię, wzmacnia witalność, zwiększa nasz twórczy potencjał. Przyciąga dobrobyt, nowe zasoby i szczęście. To talizman sukcesu w każdym przedsięwzięciu związanym z finansami.
Łączy ciało z duszą, wprowadza w ten sposób równowagę pomiędzy tym co duchowe, a tym co materialne. 
Pozwala otworzyć się na zmysłowość i erotyzm. Jest on szczególnie polecany osobom, które poszukują partnera – pomaga odnaleźć prawdziwą miłość.

Karneol wpływa na męskie i żeńskie narządy rozrodcze poprzez zwiększenie płodności, przezwyciężenie impotencji i oziębłości.

Jest
 szczególnie polecany kobietom. Stymuluje, równoważy i leczy układ rozrodczy kobiet, w tym macicę, jajniki, jajowody, szyjkę macicy i pochwę. Łagodzi zespół napięcia przedmiesiączkowego, nieregularne cykle miesiączkowe, skurcze i może przyspieszyć cykl miesiączkowy, jeśli dojrzewanie opóźnia się zbyt długo.
Zapobiega wszelakim infekcjom i zakażeniom, wzmacniająco oddziałując na nasz układ odpornościowy.

Jest to minerał ochronny - chroni zarówno przed wypadkami, kradzieżą lub klęskami żywiołowymi, jak i złym okiem, klątwami, złorzeczeniem.

Oddziałuje na czakrę krzyżową. 

Minerał na zdjęciu jest tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna.
TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA NATURALNY KARNEOL!

Cena w/g wagi. Wymiary uśrednione.

Nr 1 karneol, naturalna bryłka (3-3,5x2-3x1,5 cm; waga: 14-25g)  - 5,80 zł
Nr 2 karneol
, naturalna bryłka
(3,5-4,5x2,5x2 cm; waga: 26-38g)  8,60 zł
Nr 3 karneol
, naturalna bryłka (4,5x3,5x2 cm; waga: 40-56g)      - 12,80 zł
Nr 4 karneol, naturalna bryłka
(4,5-6x3,5x2,5cm; waga: 58-74g)16,80 zł

Produkty powiązane