LABRADORYT - bryłka naturalna (jednostronnie polerowana) Powiększ do pełnego rozmiaru

LABRADORYT - bryłka naturalna (jednostronnie polerowana)

Pięknie, jednostronnie polerowane (w postaci zgłady) naturalne bryłki labradorytu (szlif wydobywa jego połysk i piękno).

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Pięknie, jednostronnie polerowane (w postaci zgłady) naturalne bryłki labradorytu (szlif wydobywa jego połysk i piękno). Doskonałe dla kolekcjonerów, do ozdoby, ochrony energetycznej domu, do pracy duchowej (labradoryt jest łącznikiem z Wyższym Ja, z poziomem Opiekunów Duchowych) itp.
 

Labradoryt to niezwykły kamień, posiadający piękne odcienie, kolory, połysk i blask, jakiego brakuje innym minerałom. Kolorystyka jego jest bardzo urozmaicona – od brązu, po błękity, od szarości po zadymione czernie.
Kamień ma moc uwalniania od nałogów, oczyszczania aury i uwalniania pozytywnej energii, pomocnej w koncentracji.
Labradoryt zwany jest również kamieniem, który przynosi szczęście. Nosząc przy sobie ten minerał pomagamy w oczyszczaniu umysłu, zwiększeniu koncentracji, życiu w harmonii z innymi, zwiększeniu entuzjazmu i intuicji.

WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: bardzo korzystnie wpływa na jasność umysłu, intelekt, inspirację oraz intuicję. Wspomaga aktywność półkul mózgowych. Pomaga w stanach niepokoju , niepewności i stresu. Kamień ten przynosi ulgę w chorobach oczu i mózgu. Poprawia kondycję tkanki kostnej, przynosi ulgę w chorobach kręgosłupa i bólach stawów. Osoby cierpiące na reumatyzm i artretyzm mogą czerpać korzyści z uzdrawiających mocy Labradorytu. Równoważy gospodarkę hormonalną organizmu, jak również jest pomocny przy przeziębieniach, niskim ciśnieniu krwi i reumatyzmie. Pomaga oczyścić ciało z toksyn i spowolnić proces starzenia się.

W medytacji z labradorytem możesz uzyskać ważne informacje i dowiedzieć się jak twoja przeszłość może wspierać teraźniejszość. Labradoryt ułatwia kontakt z innymi wymiarami i jest pomocny w chanellingu. Otwiera i rozwija czakrę trzeciego oka.
Żeby osiągnąć pozytywne wyniki należy zaprzyjaźnić się z tym kamieniem. Jak wszystkie inne ciemne kamienie, tak i labradoryt odbije niepożądane energie, które docierają do naszej aury. Bardzo wskazany dla osób sfrustrowanych, nieśmiałych i mało zdecydowanych.

------------------------------------
Kraj pochodzenia: Madagaskar

------------------------------------


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna. 
Minerały są dobierane losowo (z danej kategorii wagowej). 
Cena w/g wagi. Wymiary uśrednione!


Nr 2 Labradoryt, zgłada (wymiary 9,7x8,1x4,1 cm; waga: 541g)       - 165,00 zł 

Produkty powiązane