Apatyt niebieski (bryłka naturalna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Apatyt niebieski (bryłka naturalna)

Naturalne, nieoszlifowane bryłki niebieskiego apatytu. Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Można układać bryłki w domu, ogrodzie, sadzie, bądź nosić przy sobie.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


9,00 zł

Naturalne, nieoszlifowane bryłki niebieskiego apatytu. Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Można układać bryłki w domu, ogrodzie, sadzie.
 

Apatyt jest kamieniem manifestacji. Stymuluje rozwój naszych psychicznych darów i pogłębia medytację. Wspomaga komunikację i wyrażanie siebie na wszystkich poziomach. Reguluje ciało fizyczne, emocjonalne, umysłowe i duchowe, a także harmonizuje czakry, eliminując ich nadaktywności, bądź stymulując niedoczynność.
Apatyt wpływa na kreatywność i intelekt, oczyszcza z frustracji, zmniejszając drażliwość. Jest użyteczny przy nadpobudliwości i autyzmie u dzieci. Pogłębia wiedzę i prawdę, łagodzi smutek, apatię, i gniew.
Niebieski apatyt otwiera czakrę gardła. Poprawia komunikację w grupie i ułatwia wystąpienia publiczne. Leczy serce i emocje. Łączy nas z bardzo wysokim poziomem duchowego przewodnictwa.

Eliminuje blokady i przywraca organizm do równowagi. Oczyszcza aurę, niweluje chaos energetyczny, przynosząc uczucie odnowienia.
Wspiera wchłanianie wapnia, wzmacniając chrząstki, kości i zęby, przyspieszając gojenie kości i tworzenie nowych komórek. Poprawia stan stawów. Apatyt może skutecznie pomóc w hamowaniu głodu i podniesienie tempa metabolizmu (wystarczy nosić przy sobie bryłkę przez cały dzień) zachęcając do zdrowego odżywiania. Leczy gruczoły, meridiany, narządy wewnętrzne i niweluje nadciśnienie. Jest przydatny do poprawy koordynacji i wzmocnienia mięśni. Ze względu na wysoką zawartość minerałów, jest szczególnie korzystny dla funkcji jelita cienkiego.

-----------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Madagaskar
-----------------------------------------
 

Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna.
Cena w/g wagi. Wymiary uśrednione!

Nr 1 apatyt niebieski, naturalna bryłka (wymiary ok.: 5,5/3,3/2 cm; waga: 50-60g)      - 9,00 zł 
Nr 2 apatyt niebieski,
naturalna bryłka (wymiary ok.: 4,5/3,5/2,8 cm; waga: 75-85g) - 12,80 zł  
Nr 3 apatyt niebieski, 
naturalna bryłka (wymiary ok.: 5,5/3,5/2,8 cm; waga: 86-90g) - 13,50 zł 

Produkty powiązane