Feng Shui dla żółtodziobów (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Feng Shui dla żółtodziobów (książka)

"Feng Shui dla żółtodziobów" Val Biktashev, Elizabeth Moran, Joseph Yu

Jedna z lepszych pozycji na temat Feng Shui! Polecamy!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

46,00 zł

Pożyteczne wskazówki ułatwiające zrozumienie podstawowych zasad klasycznego feng shui.
Praktyczny przewodnik po zaawansowanym systemie Wędrującej Gwiazdy.
Zaskakujące porady, jak dzięki odpowiednim zmianom w otoczeniu zwalczyć bezsenność, zadbać o zdrowie, zwiększyć efektywność pracy.

Twój dom to twoja przestrzeń!

Zapewne słyszałeś już o tym, że feng shui to coś więcej niż tylko przestawianie mebli.  Na pewno też wmawiano ci, że sztuka ta polega na zawieszaniu wietrznych dzwonków, luster i unikaniu "zatrutych strzał", zwanych sha qi. Nic bardziej błędnego. Oto masz przed sobą przystępnie napisany, a zarazem pogłębiony przewodnik po feng shui, który obala przesądy i mity związane ze współczesną praktyką feng shui oraz prezentuje klasyczne metody opanowywania pozytywnej energii qii zwalczania qi negatywnej.

Starożytni Chińczycy wierzyli, że wszystko jest energią, której nadali nazwę qi. Feng shui to analizowanie sposobu, w jaki qi wpływa na nasze zdrowie, sytuację finansową i stosunki międzyludzkie. Dzięki tej książce dowiesz się, jak wybrać najodpowiedniejszy dla siebie dom. Poznasz sposoby określania najlepszych dla ciebie cech otoczenia, najodpowiedniejszego  zawodu, a nawet najkorzystniejszych kolorów. Feng shui dla żółtodziobów zmieni twój sposób postrzegania świata i siebie.

Zmień swoje życie dzięki feng shui! Dowiesz się:
- jak narodziło się i rozwijało feng shui;
- jak określić Cztery Filary Przeznaczenia, będące systemem chińskiej astrologii;
- czym charakteryzuje się dwanaście zwierząt chińskiego zodiaku;
- które lata, miesiące i dni będą dla ciebie szczęśliwe;
- jak pięć żywiołów - Drzewo, Ogień, Ziemia, Metal i Woda - wpływa na twoje życie;
- jakie czynniki zewnętrzne i wewnętrzne wpływają na twoje zdrowie, powodzenie i relacje z innymi;
- jakie są różnice pomiędzy współczesnymi a autentycznymi szkołami feng shui.

Elizabeth Moran studiowała feng shui i astrologię chińską u wielu znanych mistrzów. Jest bardzo cenionym wykładowcą i nauczycielem feng shui. Wydała między innymi Speed Racer: The Official 3Oth  Anniversary Guide i The Complete Idiot's Guide to I Ching.
Joseph Yu jest założycielem Feng Shui Research Center z siedzibą w Toronto. Napisał między innymi czternaście podręczników do matematyki. Jest też współautorem The Complete Idiot's Guide to I Ching.
Val Biktashev pochodzi z Syberii. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się leczeniem holistycznym. W 1997 roku założył w Beverly Hills American Healing Arts, Inc. Prowadzi konsultacje feng shui na całym świecie.

Liczba stron: 408

Produkty powiązane