ORGONITOWE URZĄDZENIA (informacje ogólne) Powiększ do pełnego rozmiaru

ORGONITOWE URZĄDZENIA (informacje ogólne)

Ogólne, podstawowe informacje o orgonitach.

Więcej szczegółów

Tam, gdzie dostępny jest rześki i pulsujący orgon, tam życie rozkwita bujnie i promieniuje silną witalną energią. W miejscu, w którym utrzymuje się orgonowe kontinuum, pojawia się stan zdrowej i żywej atmosfery, wegetacja roślin jest bujna i świeża, pełna życia. Pojawia się obfitości energii, łatwość w kontaktowaniu się i stan wewnętrznej “otwartości”. Większość ludzi czuje się nadzwyczajnie, pełna życia i bardziej wypoczęta niż zazwyczaj. Orgon delikatne pobudza kreatywną naturę, siłę i energię życia.Energia pozytywnego orgonu wzmacnia biopole człowieka, może więc wspomagać proces leczenia wielu chorób.

Używany w orgonowych odpromiennikach materiał organiczny i metal oraz kryształy pozwalają na zrównoważenie szkodliwych energii i zmienia negatywny orgon (DOR) na pozytywny (POR). 
Więcej informacji o orgonitach i enerii Orgonu znajdziesz w dziale ODPROMIENNIKI ORGONTOWE.

ISTOTNE!
 Większość oferowanych przez nas orgonitów to nasze autorskie rozwiązania. 
Nie kopiujemy gotowych wzorów, tylko opracowujemy je samodzielnie, wykorzystując radiestezję, wielotygodniowe testy i modyfikacje składu, a także sensytywność energetyczną i zdolności "psi" kilku osób. Zanim udostępnimy nowy orgonit do sprzedaży - badamy go na wielu poziomach i dbamy, aby spełniał określone zadanie.
Dlatego też, jeśli chcesz skopiować model, skład i przeznaczenie jakiegoś orgonitu z naszego sklepu - najpierw skontaktuj się z nami. Szanuj pracę, którą wykonujemy.
_________________________________________________
Zdjęcia urządzeń (w opisie produktów) są tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 


Oferowane odpromienniki mogą być instalowane przez osoby nie posiadające fachowej wiedzy z dziedziny radiestezji.
 Posiadają wieczystą gwarancję działania, nie rozładowują się, ani nie wymagają zasilania; działają zarówno w otwartej przestrzeni, jak i w budynkach, nawet po włożeniu do szuflady; same nie emitują szkodliwego promieniowania, wręcz przeciwnie - wszystkie (poza aluminiowymi TB i HHG) działają bardzo korzystnie na organizm ludzki (można je bezpiecznie dotykać).
Wszystkie urządzenia zostały dokładnie przebadane i poddane testom. Produkowane są ręcznie, bardzo starannie i z dbałością o wysoką jakość energetyczną.

Ważne! Orgonit, z natury swojej, zawsze harmonizuje i lekko witalizuje organizm, a także oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii. DODATKOWO - ponieważ wewnątrz orgonitów znajdują się kryształy i minerały - nasze urządzenia zostały mentalnie zaprogramowane w czasie produkcji na określone właściwości (opis przy każdym orgonicie). 
Kwarc (m.in. kryształ górski) ma niezwykłą właściwość, wykorzystywaną od lat w różnych rozwiązaniach technologicznych, zapisywania w swoim wnętrzu programów (jest niczym procesor o wielkiej pojemności), co pozwala nastroić go na emitowanie określonej wibracji i jakości energetycznej.

Metale zastosowane jako wypełnienie żywicy:
Stal - ma właściwości typowo odpromieniowujące, działa dosyć silnie i szybko. Jej energia jest korzystna dla człowieka. 
Mosiądz współpracuje bezpośrednio z kryształami, działa dobrze jako uziemienie urządzenia, skutecznie i szybko odpromieniowuje negatywną energię. Neutralizuje również toksyny. Mosiądz potrzebuje współpracy z innymi metalami, dodaje mocy, obejmuje większą powierzchnię terenu.
 
Miedź jest metalem leczniczym, działa korzystnie na kobiece hormony, stymuluje wydzielanie insuliny, posiada działanie przeciwzapalne i antyseptyczne. Poprawia zdolność myślenia, zapamiętywania, kreatywność. Miedź wpływa na przesyłanie impulsów nerwowych i poziom neuroprzekaźników. 

Ważna informacja!
Energia Miłości powoduje zwielokrotnienie siły orgonitu (szczególnie chembusterów).
Używaj jej często!
:)

Produkty powiązane