Kadzidło MAHAKALA - Positive Thought (Pozytywne Myślenie) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło MAHAKALA - Positive Thought (Pozytywne Myślenie)

Według wierzeń palenie tych kadzideł przynosi szczęście, spokój, dobrobyt oraz ochronę przed niebezpieczeństwami. Palenie ich wyzwala bezinteresowną miłość i współczucie, w ten sposób redukując negatywne emocje takie jak strach, gniew i zazdrość. Sprzyja to pozytywnemu, wysokowibracyjnemu myśleniu.

Więcej szczegółów

MAHAKALA - Pozytywne Myślenie

Kadzidła te są skomponowane zgodnie z tradycyjnymi metodami, w oparciu o przepis i skład podany w starożytnych tekstach.
Wykonane zostały specjalnie jako ofiarowanie dla bóstwa Mahakala, który nazywany jest Spełniającym Życzenia Królem Klejnotów, lub Bóstwem Dobrobytu.
Według wierzeń palenie tych kadzideł przynosi szczęście, spokój, dobrobyt oraz ochronę przed niebezpieczeństwami. Palenie ich wyzwala bezinteresowną miłość i współczucie, w ten sposób redukując negatywne emocje takie jak strach, gniew i zazdrość. Sprzyja to pozytywnemu, wysokowibracyjnemu myśleniu.

Oryginalne tybetańskie ręcznie robione kadzidła z naturalnych składników. Kadzidła nie zawierają żadnych olejków zapachowych, dlatego nie drażnią podczas spalania, pozostawiając przyjemne uczucie odświeżenia pomieszczenia. 

W każdym opakowaniu znajduje się 20 kadzideł, podstawka do spalania i ulotka informacyjna opisująca całą serię dwunastu kadzideł. Jedno kadzidło spala się około 50 minut.

Produkty powiązane