Kadzidło KORZENIE - POMYŚLNOŚĆ, tybetańska seria "The Tree of Life" Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło KORZENIE - POMYŚLNOŚĆ, tybetańska seria "The Tree of Life"

Kadzidło KORZENIE - POMYŚLNOŚĆ, tybetańska seria "The Tree of Life"
Ta całkowicie naturalna mieszanka kadzideł, skomponowana głównie z pachnącej Nagchampy i tradycyjnej mieszanki 32 ziół, stanowi silne przypomnienie prawa karmy - tego, w jaki sposób nasze pochodzenie i poprzednie wybory ukształtowały naszą obecną sytuację i jak nasze obecne działania wpłyną na nasze ścieżki życia w przyszłości. 

Więcej szczegółów

Kadzidło KORZENIE - POMYŚLNOŚĆ, tybetańska seria "The Tree of Life"

W mitologii światowej Drzewo Życia uważa się za kosmiczne drzewo, które łączy wszystkie formy stworzenia i jest reprezentowane przez różne religie i filozofie. W tradycji buddyjskiej jest to drzewo Bo lub drzewo Bodhi, pod którym siedział historyczny Budda Siakjamuni, gdy osiągnął pełne przebudzenie.

Zainspirowane znaczeniem energii korzeni, kadzidełka ROOTS (Korzenie) serii "Drzewo Życia" (The Tree of Life) są ręcznie zwijane ze starannie zebranych himalajskich ziół, olejków, żywic i przypraw.
Ta całkowicie naturalna mieszanka kadzideł, skomponowana głównie z pachnącej Nagchampy i tradycyjnej mieszanki 32 ziół, stanowi silne przypomnienie prawa karmy - tego, w jaki sposób nasze pochodzenie i poprzednie wybory ukształtowały naszą obecną sytuację i jak nasze obecne działania wpłyną na nasze ścieżki życia w przyszłości.

Kadzidło polecane jest do jogi, medytacji, relaksacji i jako ofiara w praktyce duchowej.


Te naturalne ręcznie robione kadzidełka są wolne od toksyn i nie zawierają żadnych środków odurzających ani uczulających. Są przyjazne dla środowiska i całkowicie bezpieczne do inhalacji. 


W każdym opakowaniu znajduje się ok.30 kadzideł i podstawka do spalania.
Każde kadzidło spala się około 55 minut.

Produkty powiązane