Kadzidło GAŁĘZIE - WIEDZA i NAUKA, tybetańska seria "The Tree of Life" Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło GAŁĘZIE - WIEDZA i NAUKA, tybetańska seria "The Tree of Life"

Kadzidło GAŁĘZIE - WIEDZA i NAUKA, tybetańska seria "The Tree of Life"
Ta całkowicie naturalna mieszanka kadzideł, skomponowana głównie z żywicy Olibanum (Franksincense) i tradycyjnej mieszanki ziół, stymuluje naszą ludzką zdolność do pozyskiwania i przyjmowania wiedzy i uczenia się, szczególnie w dziedzinie sztuki, nauki i duchowości.

Więcej szczegółów

Kadzidło GAŁĘZIE - WIEDZA i NAUKA, tybetańska seria "The Tree of Life"

W mitologii światowej Drzewo Życia uważa się za kosmiczne drzewo, które łączy wszystkie formy stworzenia i jest reprezentowane przez różne religie i filozofie. W tradycji buddyjskiej jest to drzewo Bo lub drzewo Bodhi, pod którym siedział historyczny Budda Siakjamuni, gdy osiągnął pełne przebudzenie.

Zainspirowane wyciągającymi się gałęziami drzewa, kadzidełka BRANCHES (Gałęzie) serii "Drzewo Życia" (The Tree of Life) są ręcznie zwijane ze starannie zebranych himalajskich ziół, olejków, żywic i przypraw.
Ta całkowicie naturalna mieszanka kadzideł, skomponowana głównie z żywicy Olibanum (Franksincense) i tradycyjnej mieszanki ziół, stymuluje naszą ludzką zdolność do pozyskiwania i przyjmowania wiedzy i uczenia się, szczególnie w dziedzinie sztuki, nauki i duchowości. 

Kadzidło polecane jest do jogi, medytacji, relaksacji i jako ofiara w praktyce duchowej.


Te naturalne ręcznie robione kadzidełka są wolne od toksyn i nie zawierają żadnych środków odurzających ani uczulających. Są przyjazne dla środowiska i całkowicie bezpieczne do inhalacji. 


W każdym opakowaniu znajduje się ok.30 kadzideł i podstawka do spalania.
Każde kadzidło spala się około 55 minut.

Produkty powiązane