Kadzidła sznurowe LORD SHIVA (Wyzwolenie i Współczucie) - ORGANICZNE, tybetańskie Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidła sznurowe LORD SHIVA (Wyzwolenie i Współczucie) - ORGANICZNE, tybetańskie

LORD SHIVA (Wyzwolenie i Współczucie), tybetańskie organiczne kadzidła sznurowe
Kadzidła te dedykowane dla Pana Shivy. Pan Shiva uważany jest za twórcę Wszechświata. Jest manifestacją Miłość, współczucia, pokoju wewnętrznego i ostatecznego wyzwolenia od cierpienia tego świata.
Kadzidło to może pomóc odbudować empatię i połączenie z Innymi Istotami Czującymi.

Więcej szczegółów

LORD SHIVA (Wyzwolenie i Współczucie), tybetańskie organiczne kadzidła sznurowe

Kadzidła te dedykowane dla Pana Shivy. 
Pan Shiva uważany jest za twórcę Wszechświata. Jest manifestacją Miłość, współczucia, pokoju wewnętrznego i ostatecznego wyzwolenia od cierpienia tego świata.
Ofiarowanie tych kadzideł z odpowiednim szacunkiem - przyniesie nam ogromne błogosławieństwo w życiu, wewnętrzny spokój, poczucie bezwarunkowej miłość i współczucia do innych istot.
Kadzidło to może pomóc odbudować empatię i połączenie z Innymi Istotami Czującymi.


Organiczne kadzidła tybetańskie oparte są na mieszance czystych ziół, które znaleźć można w regionie Himalajów. W czasach starożytnych kadzidła sznurowe były to jedyne rodzaje kadzideł dostępne w Tybecie, Nepalu, Indiach i regionie Himalajów. Było to przed wprowadzeniem nowoczesnych form patyczka. Należy jednak zauważyć, że kadzidła w  formie patyczka, w jakiś sposób tracą swój  naturalny aromat z powodu intensywnej mieszanki składników oraz dodatków aromatów. W ostatnim czasie ludzie na całym świecie domagają się większej ilości  produktów ekologicznych (w tym kadzideł). Jest to główny powód wprowadzenia tybetańskich sznurowych kadzideł organicznych. Odradza się starożytna tradycja.
Kadzidełka te mają wiele pięknych aromatów. Zapachy z kadzideł przynoszą poczucie bezpieczeństwa oraz wnoszą dużo pozytywnej energii tam, gdzie są spalane. Tybetańskie sznurowe kadzidło organiczne neutralizuje negatywne energie i zapewnia pozytywne otoczenie dzięki swoim unikalnym właściwościom. Udowodniono już, że tybetańskie kadzidło organiczne daje wielkie błogosławieństwa. Mówi się, że jeśli ktoś ma dobre życzenia z właściwymi intencjami i czystym sercem, paląc je – życzenia te  spełniają się.


Stosowanie: 
Kadzidło należy spalać, trzymając je po prawej stronie ciała, wizualizując lub myśląc w tym czasie o wyższych istotach, takich jak Stwórca, Boginie, Bogowie, Buddowie, Bodhisattwowie lub inne bóstwo, któremu chcesz ofiarować je ze szczerym i czystym sercem (a jednocześnie poprosić o  błogosławieństwa i ochronę). Jeśli masz inne życzenia lub modlitwy, możesz to również powiedzieć.
Następnie włóż kadzidło do metalowej lub glinianej kadzielnicy. Upewnij się, że płonąca część jest skierowana na zachód.
Można również powiesić to kadzidło na metalowym patyczku, zawieszając pętlą górną na metalu (pod spodem ustaw podstawkę na popiół).Tradycyjne kadzidła sznurowe powstają przez rolowanie naturalnego papieru wypełnionego odpowiednimi kompozycjami roślinnymi i mineralnymi.

W każdym opakowaniu znajduje się ok.20 kadzideł zawiniętych w oryginalny tybetański papier czerpany: Lokta.
Każde kadzidło spala się około 30 minut.

Produkty powiązane