Tajniki magii miłosnej (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Tajniki magii miłosnej (książka)

"Tajniki magii miłosnej" Adżelika Dołgopołowa 

Więcej szczegółów

Sukcesy w życiu zawodowym, dostatnie życie nie są w stanie zagwarantować nikomu prawdziwego szczęścia. Pełne spełnienie może dać człowiekowi tylko miłość. Jednak dla wielu jest ona nadal nieznanym lądem. Wielu ludzi poszukuje i chce doznać prawdziwej miłości, ale nie wiedzą jak to zrobić. Naprzeciw nim wychodzi Andżelika Dołgopołowa ze swoją książką Tajniki magii miłosnej, w której wszyscy poszukujący miłości znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a Ci którzy odnaleźli już swój sens w życiu będą mogli na nowo odkryć swoje uczucie.

Dzięki magii miłosnej można dowiedzieć się jak zwrócić na siebie uwagę potencjalnego partnera, jak wzmocnić i zintensyfikować uczucie, które już mamy lub przywołać nowe. Przede wszystkim jednak dzięki tej dziedzinie magii można wniknąć w głąb samego siebie. Pozwoli nam to odpowiedzieć na pytania: czy może z jakiegoś powodu bronimy się przed miłością albo zwyczajnie nie jesteśmy jeszcze na nią gotowi. Magia miłosna to subtelne rytuały, z których nie można żartować ani z nimi igrać.

Warto skorzystać z książki Tajniki magii miłosnej, jednak należy uważać, by nie zaszkodzić sobie ani swojemu wybrankowi. Dzięki temu poradnikowi poznamy swoje kompetencje i umiejętności, by sprawnie operować swoim życiem uczuciowym. Dodatkowo zyskamy pewność siebie w relacjach damsko-męskich. Andżelika Dołgopołowa sprawnie przeprowadza czytelnika przez świat miłosnych rytuałów, ukazując mu czasami nieznany świat. Książka jest wspaniałą lekturą zarówno dla poszukujących miłości jak i dla tych, którzy chcą pogłębić swoje miłosne relacje.

Ilość stron: 210

Produkty powiązane