Kundalini. Przebudzenie energii wewnętrznej (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kundalini. Przebudzenie energii wewnętrznej (książka)

"Kundalini. Przebudzenie energii wewnętrznej" Mariusz Włoczysiak

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

17,00 zł

Ta energia ma swoje źródło w ośrodku, który nazywa się kunda (zbiornik wody), a samą energię nazywa się kundalini. Nie jest ona niczym tajemnym ani mistycznym, to po prostu nasza energia życiowa, uśpiona i czekająca na przebudzenie. Energia to pewna moc, jaką mamy do dyspozycji. Dzięki energii możemy działać, tworzyć, wypoczywać i żyć – bez energii nawet wypoczynek nie jest możliwy.

Każda energia wymaga znajomości pewnych zasad, jak można się nią bezpiecznie posługiwać. Ich nieznajomość prowadzi do zjawisk takich, jak nadużycie władzy, manipulacje czy działanie na szkodę innych ludzi. Podobnie jest z energią wewnętrzną naszej świadomości. Jej otwarciu musi towarzyszyć poznanie reguł jej używania.
Człowiek świadomy to nie tylko ktoś, kto zdaje sobie sprawę z wielu zjawisk, ale także ktoś taki, kto przyjmuje odpowiedzialność za to, co robi ze swoim życiem i jak wpływa na życie innych ludzi.
Rozbudzona energia sprawi, że zaczniesz żyć inaczej, zmieni się hierarchia Twoich wartości. Trudno to nawet nazwać zmianą, gdyż wcześniej nie miałeś hierarchii wartości, raczej przyjmowałeś ją od swojego otoczenia. Dopiero przebudzona świadomość, kwestionująca wszystko „pewne”, „bezpieczne” i „gwarantowane”, może tworzyć swoją hierarchię wartości.

Narodzi się w Tobie nowe życie: zaczniesz patrzeć na świat ze świeżością, jakiej wcześniej nie znałeś. Każdy dzień będzie intrygujący, nowy, żywy, wreszcie będziesz mieć poczucie, że warto żyć i warto doświadczać różnych rzeczy w życiu, nie tylko tkwić w jednym, niezmiennym działaniu, rutynowo powtarzanym co dzień, od urlopu do urlopu.


Spis Treści:

Rozwój duchowy
Indywidualność
Zawieszenie w nieznanym
Cena prawdy
Odkrywanie siebie
Na właściwej ścieżce
Doświadczenie bezpośrednie
Wewnętrzny przewodnik
Samodoskonalenie
Gotowe wzorce
Twoje życie - Twój czas
Przebudzenie energii
Ból
Totalność
Radość i znużenie
Zablokowana energia
Czy to naprawdę Twoje życie?
Dla harmonii rozwoju
Zerwanie z przeszłością
Uwolnienie energii
Odwaga
Uważność
Wskazówki do praktyki
Po czym mam poznać, że robię postępy? Co to jest twórcze życie?

Ilość stron: 56

Produkty powiązane