Ekstatyczne pozycje ciała (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Ekstatyczne pozycje ciała (książka)

"Ekstatyczne pozycje ciała" Belinda Gore

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


34,90 zł

Tereny zamieszkałe niegdyś przez pradawne ludy i plemiona są miejscem, gdzie od zawsze odnajdywano figurki i ryciny przedstawiające ludzi w specyficznych pozycjach ciała. Słynna antropolożka Felicitas Goodman odkryła, że te pozycje nie mają przypadkowego znaczenia, ale stanowią wyraz rytualnego przekazu umożliwiającego wchodzenie w trans i nawiązywanie kontaktu z istotami duchowymi.

Autorką książki jest jedna z wybitych studentek dr. Felicitas Goodman, słynnej antropolog która odkryła, że nietypowe pozycje ciał ludzi z figurek oraz rycin, jakie znajdowano na terenach zamieszkałych niegdyś przez pradawne ludy i plemiona, nie są tylko przykładem twórczości. Stanowią wyraz rytualnego przekazu umożliwiającego wchodzenie w trans, oraz nawiązywanie kontaktu z istotami duchowymi.

Felicitas Goodman wraz ze swoją współpracownicą, i jednocześnie autorką niniejszej książki, przebadały kilkadziesiąt pozycji ciała. Pogrupowały je w zależności od zastosowania na: pozycje wróżebne, uzdrawiające, duchowych podróży i inne.

Belinda Gore odkrywa dziś przed czytelnikiem znaczenie pozycji ciała, jak również szczegółowo opisuje techniki pracy z daną pozycją. Książka w istocie jest podręcznikiem prezentującym wiele metod wchodzenia w trans ekstatyczny oraz towarzyszące mu doświadczenia i wizje.

Dzięki przejrzystym rysunkom i dokładnym opisom technik pracy z daną pozycją każdy, wzorem szamanów, może wkroczyć do świata Odmiennej Rzeczywistości, podtrzymując pradawną tradycję.

Polskie wydanie opatrzone zostało przedmową Wojciecha Jóźwiaka, znanego instruktora kursów  oraz warsztatów szamanistycznych.

Do książki dołączono płytę CD z nagraniami ułatwiającymi osiąganie transu.

 

Ilość stron: 248

 

Produkty powiązane