Amulet POZBYCIE SIĘ NAŁOGÓW (drewniany skrypt runiczny) Powiększ do pełnego rozmiaru

Amulet POZBYCIE SIĘ NAŁOGÓW (drewniany skrypt runiczny)

Dodaje odwagi w trudnych sytuacjach, usuwa strach i niepokój, wzmacnia potencję u mężczyznpomaga w każdej walce, w tym również w pokonaniu własnych słabości, wzmacnia zdecydowanie i poczucie odpowiedzialności za swoje wybory, zapewnia ochronę przed "czarnymi myślami" i agresją fizyczną, umożliwia sprawiedliwe rozsądzanie sprawy, wspiera osiągnięcie zamierzonego celu i likwiduje konflikty. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 10

9,80 zł

Skrypt runiczny, ręcznie wykonany z drewna przez prawdziwego specjalistę od magii run, alchemika Macieja Burgera. Może zostać umocowany w dowolnym miejscu (w domu, firmie, na biurku, w torebce, portfelu itp.).

Dodaje odwagi w trudnych sytuacjach, usuwa strach i niepokój, wzmacnia potencję u mężczyzn, pomaga w każdej walce, w tym również w pokonaniu własnych słabości, wzmacnia zdecydowanie i poczucie odpowiedzialności za swoje wybory, zapewnia ochronę przed "czarnymi myślami" i agresją fizyczną, umożliwia sprawiedliwe rozsądzanie sprawy, wspiera osiągnięcie zamierzonego celu, wspomaga utrzymanie harmonii i likwiduje konflikty.


Wymiary: dł. 4cm, szer. 1,5cm, grub. 0,4cm
Produkt polski!

Produkty powiązane