Amulet NA POZBYCIE SIĘ LĘKÓW (drewniany skrypt runiczny) Powiększ do pełnego rozmiaru

Amulet NA POZBYCIE SIĘ LĘKÓW (drewniany skrypt runiczny)

Dodaje odwagi w trudnych sytuacjach, usuwa strach i niepokójwzmacnia potencję u mężczyzn, pomaga w każdej walce, w tym również w pokonaniu własnych słabości, wzmacnia zdecydowanie i poczucie odpowiedzialności za swoje wybory, zapewnia ochronę przed „czarnymi myślami” i agresją fizyczną. Stosuje się go, by pozbyć się lęków, zapewnić jedność w grupie i wzmocnić wiarę we własne siły.

Więcej szczegółów

Skrypt runiczny, ręcznie wykonany z drewna przez prawdziwego specjalistę od magii run, alchemika Macieja Burgera. Może zostać umocowany w dowolnym miejscu (w domu, firmie, na biurku, w torebce, portfelu itp.).

Dodaje odwagi w trudnych sytuacjach, usuwa strach i niepokój, wzmacnia potencję u mężczyzn, pomaga w każdej walce, w tym również w pokonaniu własnych słabości, wzmacnia zdecydowanie i poczucie odpowiedzialności za swoje wybory, zapewnia ochronę przed „czarnymi myślami” i agresją fizyczną, umożliwia sprawiedliwe rozsądzenie sprawy, wspiera osiągnięcie zamierzonego celu, wspomaga utrzymanie harmonii i likwiduje konflikty.
Stosuje się go, by pozbyć się lęków, dodać sobie odwagi, zapewnić jedność w grupie i wzmocnić wiarę we własne siły.

Wymiary: dł. 4cm, szer. 1,5cm, grub. 0,4cm
Produkt polski!

Produkty powiązane