Kadzidło z CEDRU Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło z CEDRU

MAGIA OCHRONY i DOBREJ ENERGII. 
Kadzidło z CEDRU, to wygodny sposób na oczyszczenie przestrzeni.
Cedr jest przede wszystkim ziłem ochronnym. Często jest używany do czyszczenia domu podczas pierwszego wprowadzenia, zapraszając niechciane duchy do opuszczenia i chroniąc osobę, miejsce lub przedmiot przed niepożądanymi wpływami. 

Więcej szczegółów

Kadzidło z CEDRU, to wygodny sposób na oczyszczenie przestrzeni.

Cedr jest przede wszystkim ziołem ochronnym.
Często jest używany do czyszczenia domu podczas pierwszego wprowadzenia, zapraszając niechciane duchy do opuszczenia i chroniąc osobę, miejsce lub przedmiot przed niepożądanymi wpływami.

Mówi się, że dym cedru przyciąga dobre duchy i eliminuje negatywne energie. Działa więc zarówno oczyszczająco, jak również przyciąga dobrej energii w twoim kierunku.

Przynosi uziemienie i radość, pozwala „być” w chwili obecnej.

Cedr jest także jedną z czterech świętych roślin miejscowego koła medycyny amerykańskiej i reprezentuje kierunek południowy. Pozostałe rośliny zawarte w Kole Medycyny to: Biała Szałwia reprezentująca Zachód, Sweetgrass reprezentujący Północ i Tytoń reprezentujący Wschód.
W tradycji Indian amerykańskich używano go do niesienia modlitwy Stwórcy.


Stosowany dla rytuałów oczyszczania i pobudzania przepływu energii
Dym ze spalania cedru ma właściwości uzdrawiające. Oczyszcza przestrzeń, podnosi wibracje w pomieszczeniach służących zwłaszcza do twórczej pracy. Pomaga zebrać się w sobie po okresach stagnacji. Używany jest również w rytuałach przyciągających pieniądze oraz rytuałach miłosnych.

Aspekt zdrowotny:  działa pobudzająco i tonizująco na organizm, redukuje stresy i napięcia. Jest silnym antyseptykiem, łagodzi przeziębienia, kaszel.

Sposób użycia: zapalić końcówkę pałeczki, zdmuchnąć i z tlącą się pałeczką obejść pomieszczenie, dom, obrysować postać w celu oczyszczenia aury od dołu do góry, okadzić przedmiot itp. 
Następnie dogasić zaduszając lub zamaczając końcówkę w wodzie.
Nie ma potrzeby spalania całej pałeczki za jednym razem.
Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.


Długość: ok. 10 cm
Średnica: ok. 2-3 cm
Waga: ok. 20-30 g

Pęczek owinięty naturalnym bawełnianym sznurkiem.

Istotne! Cedr jest dosyć kruchy i kadzidełka z niego często sypią drobnimi kawałkami. Pokruszone kawałki cedru warto spalać na węgielku w kadzielniczce, aby przywołać jego pozytywną, oczyszczającą energię.

Produkty powiązane