Sól Himalajska - BRYŁKI 2-4 cm (1kg) Powiększ do pełnego rozmiaru

Sól Himalajska - BRYŁKI 2-4 cm (1kg)

Sól himalajska krystaliczna - różowa, BRYŁKI ŚREDNIEJ WIELKOŚCI (2-4 cm)
Doskonałe do sporządzania zdrowotnych roztworów solnych, a także umieszczania w domu w celu poprawy jakości powietrza (jony ujemne) i energetycznej ochrony/oczyszczenia (osobistej i w domu).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 9

8,90 zł

Sól himalajska krystaliczna - różowa, BRYŁKI ŚREDNIEJ WIELKOŚCI (2-4 cm)

Doskonałe do sporządzania zdrowotnych roztworów solnych, a także umieszczania w domu w celu poprawy jakości powietrza (jony ujemne) i energetycznej ochrony/oczyszczenia (osobistej i w domu).
ŚWIETNIE SPRAWDZĄ SIĘ JAKO BAZA DOMOWYCH LAMPEK SOLNYCH (W KOSZYCZKACH WIKLINOWYCH, METALOWYCH ITP) - UMIESZCZONA WEWNĄTRZ ŻARÓWKA PIĘKNIE ROZŚWIETLA I PODGRZEWA BRYŁKI SOLI, KTÓRE PODGRZANE ZACZYNAJĄ UWALNIAĆ JONY UJEMNE.


Oryginalny produkt spod Himalajów - najzdrowsza sól świata - zawiera ponad 80 minerałów. 

Sól himalajska jest najzdrowszą i najczystszą solą dostępną na ziemi. Powstała ponad 250 milionów lat temu - do niedawna nie była używana przez człowieka. Sól ta pochodzi z czasu, kiedy planeta Ziemia charakteryzowała się czystym ekosystemem.
 

Przykładowe zastosowanie bryłek soli himalajskiej: 
- Masaż twarzy bryłką soli. W bryle soli jest zawartych najwięcej informacji energetycznych. Wilgoć skóry rozpuszcza sól, którą masujemy twarz, a następnie wilgoć ta wnika w głąb skóry zaopatrując ją w minerały. Masaż taki wykonujemy około 2-5 minut, a następnie twarz przemywamy letnią wodą. 
Solą można także masować całe ciało. Sól spełnia rolę peelingu.

Do przyrządzania leczniczych roztworów: do szklanego naczynia włożyć kilka bryłek i zalać czystą wodą, najlepiej mineralną. Pozostawić na kilka godzin, następnie odlać uzyskaną solankę i zużyć w dowolnym celu (nalewka lecznicza do picia - jedna łyżka stołowa roztworu na szklankę wody, jeden raz dziennie; inhalacje solankowe; pielęgnacja skóry; woda do płukania usta/gardła itp). 
Bryłki można użyać tak długo, dopóki same się nie rozpuszczą.

- Ochrona energetyczna domu. Bryłki soli, ustawione w różnych miejscach domu, będą wchłaniały w siebie negatywne energie. Sól himalajska ma silne właściwości ochronne. Poza tym - będzie jonizować ujemnie powietrze w całym mieszkaniu.

- Ochrona energetyczna osobista. Bryłka soli, umieszczona w ochronnym woreczku, może być osobistym amuletem, noszonym na co dzień.

- Własna lampka solna, lub aranżacja kominka.


Kraj pochodzenia: Pakistan
Waga: 1kg (Wielkość bryłek różna, 2-4 cm)

Produkty powiązane