Witajcie Dobre Istoty

???? ???????????? ???? ???????????? ???? ???????????? ????

GreenHarmony to nie jest to platforma handlowa, lecz nasz prywatny magazyn/kolekcja, dzięki którym testujemy różne produkty i udostępniamy informacje o ich istnieniu oraz WIEDZĘ na temat działania różnych uzdrawiających i wspierających ewolucję akcesoriów, ziół, urządzeń i materiałów szkoleniowych.

Opisy WIELU produktów, jakie znajdziesz na stronie, opracowywane z różnych źródeł i baz danych, a także tworzone, moderowane i uzupełniane były przez Indi ponad 15 lat i są darem dla innych Istot Czujących, aby służyć wsparciem, podpowiedzią, uzdrowieniem.

UWAGA! Nasza prywatna platforma Green Harmony korzysta z dawnej infrastruktury sklepu internetowego, jaki prowadziła Indi przez wiele lat. Jest to tylko silnik witryny i nie mamy najmniejszej ochoty wymieniać go na inny, ponieważ każdy dorosły człowiek jest w stanie przeczytać zarówno komunikaty na stronie głównej, jak i podstawowe informacje w dziale KONTAKT oraz INFORMACJE.
Szanuj miejsca po jakich się poruszasz, kończy sie bowiem już czas ignorancji, nieuważności i komercyjnych roszczeń ego-umysłów.

Wiedą i kolekcjami dzielimy się teraz już tylko z Adeptami Białej Ścieżki (czyli adeptami Szkoły Wyzwolenia 2024/2025-2030 i przyjaciółmi Maloki Staniątki).

MY NIE HANDLUJEMY, MY SZERZYMY ŚWIADOMOŚĆ.

Wszystkiego Dobrego!
Indi Iannai, Biała Ścieżka: https://www.maloka.pl/biala-sciezka

???? ❤❤ ???? ❤❤ ???? ❤❤ ???? ❤❤ ???? ❤❤ ???? ❤❤ ????

SPOSOBY DZIAŁANIA GreenHarmony.pl

Platforma w formie KATALOGU i BAZY WIEDZY będzie dla was aktywna cały czas - możecie zapoznać się z informacjami i wiedzą tu umieszczoną, korzystając z niej dla Dobra Własnego oraz innych Istot Czujących.

Obecnie możliwość WYBORU NASZYCH KOLEKCJI I ZAPASÓW, JAKIE ZGROMADZILIŚMY ZE WZGLĘDU NA NIEPEWNOŚĆ OBECNYCH CZASÓW jest dostępna już tylko W CZASIE SPOTKAŃ SZKOŁY WYZWOLENIA oraz INNYCH WYDARZEŃ MALOKI STANIĄTKI i TYLKO DLA NASZYCH PRZYJACIÓŁ, RODZIN, BLISKICH (w okresie danego wydarzenia platforma jest aktywna od czwartku do poniedziałku).
Kalendarz wydarzeń znajdziecie tutaj: https://www.maloka.pl/kalendarz

Więc Przyjacielu, jeśli wybierzesz sobie coś z naszej kolekcji z opcją dostawy przesyłką kurierską - wówczas pamietaj, że wysyłki robimy W CZWARTKI/PIĄTKI i tylko poprzez firmę kurierską DPD.

???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ????

Zapraszamy Cię do Szkoły Wyzwolenia "Biała Ścieżka"
Szkoła będzie funkcjonować w latach 2024/2025-2030.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące platformy GreenHarmony.pl, skontaktuj się z nami pod adresem:
- sklep@greenharmony.pl
(jest to dawny adres mailowy BYŁEGO sklepu, więc nie sugeruj się jego nazwą - Green Harmony nie jest już dawno żadnym sklepem!)

Jeśli Praca Indi przyniosła Ci realne wsparcie i poczujesz, że niesie też wartość dla innych istot, możesz ją wesprzeć, jeśli tak poczujesz, jeśli to sprawi Ci przyjemność i pochodzić będzie od Twojej Duszy: https://zrzutka.pl/bfrxjc

Kategorie