Witajcie Dobre Istoty

???? ???????????? ???? ???????????? ???? ???????????? ????


GreenHarmony to nie jest to platforma handlowa, lecz mój prywatny magazyn/kolekcja, dzięki którym testuję różne produkty i udostępniam informacje o ich istnieniu oraz WIEDZĘ na temat działania różnych uzdrawiających i wspierających ewolucję akcesoriów, ziół, urządzeń i materiałów szkoleniowych.
Opisy WIELU produktów, jakie znajdziesz na stronie, opracowywane z różnych źródeł i baz danych, a także tworzone, moderowane i uzupełniane były przeze mnie ponad 15 lat i są darem dla innych Istot Czujących, aby służyć wsparciem, podpowiedzią, uzdrowieniem.

Wiedą i kolekcjami dzielę się teraz już tylko z Adeptami Białej Ścieżki (czyli wędrowcami swoich osobistych Białych Ścieżek) i przekazuję im dalej swoje kolekcje i zapasy, m.im. minerałów, wiele rodzajów kadzideł, książek, mieszanek ziołowych, akcesoriów pro-zdrowtonych (również własnej konstrukcji i dobrze przetestowanych, jak np produkty z gorczycy, gryki, orkiszu) itd.
W ramach Szkoleń "Duchowa Praca z Misami i Gongami" sprowadzam dla was również misy i gongi bezpośrednio z Nepalu :)
A jako miłośniczka enencji roślinnych - mam sporą kolekcję olejków eterycznych, które stosuję codziennie i zalecam w ramach Terapii Holistycznej.

Wszystkiego Dobrego!
Indi Iannai, Biała Ścieżka: https://www.maloka.pl/biala-sciezka

???? ❤❤ ???? ❤❤ ???? ❤❤ ???? ❤❤ ???? ❤❤ ???? ❤❤ ????

SPOSOBY DZIAŁANIA GreenHarmony.pl

Platforma w formie KATALOGU i BAZY WIEDZY będzie dla was aktywna cały czas - możecie zapoznać się z informacjami i wiedzą tu umieszczoną, korzystając z niej dla Dobra Własnego oraz innych Istot Czujących.

Obecnie możliwość WYBORU PRODUKTÓW jest dostępna już tylko W CZASIE SPOTKAŃ SZKOŁY WYZWOLENIA oraz INNYCH WYDARZEŃ MALOKI STANIĄTKI (w okresie danego wydarzenia platforma jest aktywna od czwartku do poniedziałku).
Kalendarz wydarzeń znajdziecie tutaj: https://www.maloka.pl/kalendarz

Jeśli wybierzesz sobie coś z mojej kolekcji z opcją dostawy przesyłką kurierską - wówczas pamietaj, że wysyłki robię W CZWARTKI/PIĄTKI i tylko poprzez firmę kurierską DPD.

???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ????

Zapraszamy Cię do Szkoły Wyzwolenia "Biała Ścieżka"
Ewoluuj...

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące platformy GreenHarmony.pl, skontaktuj się z nami pod adresem:
- sklep@greenharmony.pl;
- adres "alternatywny"/techniczny: maloka.online11@gmail.com;
- tel. +48 798 722 216 (tylko do spraw pilnych)

Jeśli moja Praca przyniosła Ci realne wsparcie i poczujesz, że niesie też wartość dla innych istot, możesz ją wesprzeć, jeśli tak poczujesz, jeśli to sprawi Ci przyjemność i pochodzić będzie od Twojej Duszy: https://zrzutka.pl/bfrxjc
Indi

Kategorie