GreenHarmony to nie jest to platforma handlowa, lecz nasz prywatny magazyn/kolekcja, dzięki którym testujemy różne produkty i udostępniamy informacje o ich istnieniu oraz WIEDZĘ na temat działania różnych uzdrawiających i wspierających ewolucję akcesoriów, ziół, urządzeń i materiałów szkoleniowych.
Opisy WIELU produktów, jakie znajdziesz na stronie, opracowywane z różnych źródeł i baz danych, a także tworzone, moderowane i uzupełniane były przez Indi ponad 15 lat i są darem dla innych Istot Czujących, aby służyć wsparciem, podpowiedzią, uzdrowieniem..


UWAGA! Nasza prywatna platforma Green Harmony korzysta z dawnej infrastruktury sklepu internetowego, jaki prowadziła Indi przez wiele lat. Jest to tylko silnik witryny i nie mamy najmniejszej ochoty wymieniać go na inny, ponieważ każdy dorosły człowiek jest w stanie przeczytać zarówno komunikaty na stronie głównej, jak i podstawowe informacje w dziale KONTAKT oraz INFORMACJE.
Szanuj miejsca po jakich się poruszasz, kończy sie bowiem już czas ignorancji, nieuważności i komercyjnych roszczeń ego-umysłów.

Wiedą i kolekcjami dzielimy się teraz już tylko z Adeptami Białej Ścieżki (czyli adeptami Szkoły Wyzwolenia 2024/2025-2030 i przyjaciółmi Maloki Staniątki).
MY NIE HANDLUJEMY, MY SZERZYMY ŚWIADOMOŚĆ.

Wszystkiego Dobreogo!
Indi Iannai, Biała Ścieżka: https://www.maloka.pl/biala-sciezka

???? Więcej informacji o działaniu Green Harmony znajdziesz tutaj: https://greenharmony.pl/strona/1-informacje

Kategorie