IMBIR w kawałkach, ostry! (z fruktozą) - 100g Powiększ do pełnego rozmiaru

IMBIR w kawałkach, ostry! (z fruktozą) - 100g

Specjalnie wyselekcjonowane duże, delikatne i grube suszone kawałki imbiru są naturalnie żółte do brązowych, pikantne, podobnie jak świeże plastry imbirowe, aromatyczne i dodatku bez obcego smaku i zapachu oraz miękkie i jędrne.
Slodzone i konserwowane czystą fruktozą.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

14,50 zł

Specjalnie wyselekcjonowane duże, delikatne i grube suszone kawałki imbiru są naturalnie żółte do brązowych, pikantne, podobnie jak świeże plastry imbirowe, aromatyczne i dodatku bez obcego smaku i zapachu oraz miękkie i jędrne.

ALTERNATYWA DO KRYSTALIZOWANEGO IMBIRU
W przeciwieństwie do większości suszonych kawałków imbiru znajdujących się w supermarketach, nasz imbirowy smakołyk jest wytwarzany bez powłoki cukrowej i nie jest krystalizowany, co czyni go doskonałą, zdrową alternatywą dla krystalizowanego cukrem imbiru.

NIEZWYKŁY KORZEŃ
Imbir rośnie głównie w krajach azjatyckich. Pełen korzyści zdrowotnych, dzięki długiej historii stosowania w różnych formach medycyny tradycyjnej / alternatywnej, imbir jest naprawdę cennym pożywieniem.
Imbir może znacznie obniżyć poziom cukru we krwi i zmniejszyć ryzyko chorób serca. 
Aktywny składnik imbiru może pomóc w zwalczaniu infekcji, przeziębień, chorób górnych dróg oddechowych.
Imbir jest bardzo pomocny w leczeniu zakażeń grzybicznych.

Jest on korzeniem znanym z właściwości energetyzujących i stymulujących.
Imbir, bogaty w minerały, takie jak mangan, fosfor i magnez, jest doskonałym dodatkiem
do twojej diety. Zacznij poranki od imbiru, aby dostać zastrzyk energii, jednocześnie wzmacniając zdrowie ciała.
Dzięki charakterystycznemu smakowi imbir może być stosowany w szerokiej gamie potraw, w tym słodkich i pikantnych. Jako bardzo popularny składnik do pieczenia, dobrej jakości suszony imbir podnosi smak i dodaje natychmiast rozpoznawalny aromat do ciasta lub deserów.

Imbir jest zalecany pacjentom z chemioterapią cierpiącymi na nudności, ponieważ jego naturalne właściwości nie wchodzą w interakcje z lekami i pomagają łagodzić nudności.
Kraj pochodzenia:
 Tajlandia

Waga: 100g

Produkty powiązane