BŁĘKITNA świeca z wosku pszczelego - cienka (rytualna), 16x0,5 cm Powiększ do pełnego rozmiaru

BŁĘKITNA świeca z wosku pszczelego - cienka (rytualna), 16x0,5 cm

BŁĘKITNA świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu.
CIEKAWOSTKA - świece są cienkie i plastyczne, więc lekko podgrzane (nawet w rękach) będą się wygdnie zaplatać w warkocze, czy formować (spirale, kwiatki itp).

Więcej szczegółów

Świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu. Posiada odpowiednią wielkość, aby spokojnie zakończyć rytuał.

CIEKAWOSTKA - świece są cienkie i plastyczne, więc lekko podgrzane (nawet w rękach) będą się wygdnie zaplatać w warkocze, czy formować (spirale, kwiatki itp).


Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnosi wibracje i tym samym poprawia energetykę przestrzeni wokół nas.

Znaczenie BŁĘKITNEJ ŚWIECY: sięgnij po błękitną świecę gdy czujesz się zdenerwowanie, napięcie, rozkojarzenie. Kiedy brakuje ci wiary, nadziei i odwagi. Poczujesz wokół siebie ochronną, uspokajającą energię.
Ochrona szczęścia domowego, wpływa pozytywnie na relacje rodzinne, uczucia wyższe i religijne. 
Niebieskie świece polecane są zwłaszcza do sypialni, bowiem chronią (zwłaszcza nocą) przed niepożądanymi wpływami otoczenia i sprzyjają proroczym snom. Błękitna świeca zapalona 30 min przed snem pozwoli szybko zasnąć – jest to częstotliwość spokoju.
Pomaga również przezwyciężyć strach przed lataniem samolotem, czy ogólnie strach przed podróżowaniem.
Czakra gardła. Kolor świecy dla Archanioła Michała oraz energii Matki Boskiej.

Zastosowanie: stosujemy ją w magii i rytuałach aby: pozbyć się nałogów i złych nawyków, uzyskać inspirację, mądrość, prawdę. Również aby oczyścić atmosferę, przywołać wewnętrzny spokój, wierność oraz harmonię w domu. Świeca błękitna pomaga w dobrej komunikacji; pomaga odblokować i uaktywnić czakrę gardła i wyrażanie swojej osobowości, a także kreatywność. Często palona po burzliwej rozmowie – kłótni, przynosi oczyszczenie i ukojenie.

Świecznik specjalnie dedykowany tym świecom znajdziesz tutaj: https://greenharmony.pl/podstawki-kadzielnice-swieczniki/4248-swiecznik-do-swiec-rytualnych-onyks-pakistanski.html

Wymiary: 16 cm x 0,5 cm
Czas spalania: ok. 40 minut

Produkt polski!

Produkty powiązane