BŁĘKITNA świeca z wosku naturalnego Powiększ do pełnego rozmiaru

BŁĘKITNA świeca z wosku naturalnego

BŁĘKITNA świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 26

5,50 zł

Świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu. Posiada odpowiednią wielkość, aby spokojnie zakończyć rytuał (nie jest za duża, ani za mała).

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnosi wibracje i tym samym poprawia energetykę przestrzeni wokół nas.

Znaczenie BŁĘKITNEJ ŚWIECY: sięgnij po błękitną świecę gdy czujesz się zdenerwowanie, napięcie, rozkojarzenie. Kiedy brakuje ci wiary, nadziei i odwagi. Poczujesz wokół siebie ochronną, uspokajającą energię.
Ochrona szczęścia domowego, wpływa pozytywnie na relacje rodzinne, uczucia wyższe i religijne. 
Niebieskie świece polecane są zwłaszcza do sypialni, bowiem chronią (zwłaszcza nocą) przed niepożądanymi wpływami otoczenia i sprzyjają proroczym snom. Błękitna świeca zapalona 30 min przed snem pozwoli szybko zasnąć – jest to częstotliwość spokoju.
Pomaga również przezwyciężyć strach przed lataniem samolotem, czy ogólnie strach przed podróżowaniem.
Czakra gardła. Kolor świecy dla Archanioła Michała oraz energii Matki Boskiej.

Zastosowanie: stosujemy ją w magii i rytuałach aby: pozbyć się nałogów i złych nawyków, uzyskać inspirację, mądrość, prawdę. Również aby oczyścić atmosferę, przywołać wewnętrzny spokój, wierność oraz harmonię w domu. Świeca błękitna pomaga w dobrej komunikacji; pomaga odblokować i uaktywnić czakrę gardła i wyrażanie swojej osobowości, a także kreatywność. Często palona po burzliwej rozmowie – kłótni, przynosi oczyszczenie i ukojenie.

Wymiary: 9 cm x 1,2 cm
Czas spalania: ok. 2 godz.

Produkty powiązane