Świeca SOJOWA - RÓŻANA (naturalna!) Powiększ do pełnego rozmiaru

Świeca SOJOWA - RÓŻANA (naturalna!)

Luksusowa świeca SOJOWA - RÓŻANA, wykonana z naturalnego wosku SOJOWEGO (100% roślinny ekologiczny wosk), z płatkami prawdziwej róży i organicznym olejkiem różanym.
OLEJEK RÓŻANY - bardzo korzystnie wpływa na psychikę i samopoczucie. Łagodzi skutki stresu, poprawia nastrój, relaksuje, zmniejsza napięcie nerwowe i ułatwia zasypianie. Ma on też właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

43,90 zł

Luksusowa świeca SOJOWA - RÓŻANA, wykonana z naturalnego wosku SOJOWEGO (100% roślinny ekologiczny wosk), z płatkami prawdziwej róży i organicznym olejkiem różanym.

Świece sojowe są świetną ekologiczną alternatywą dla świec parafinowych. Świece sojowe palą się o 30-50% dłużej i nie zawierają toksyn, które można znaleźć w świecach parafinowych.

Ozdobne naczynie na świeczkę jest również woskowe - można je ponownie wykorzystać po wypaleniu świecy, jako ozdobny świecznik.
Każda świeczka zapakowana jest w luksusowe brązowe pudełko kartonowe. OLEJEK RÓŻANY
Bardzo korzystnie wpływa na psychikę i samopoczucie.

Olejek różany, ze względu na jego właściwości, wykorzystuje się w uzdrawianiu umysłu i emocji: łagodzi skutki stresu, poprawia nastrój, relaksuje, zmniejsza napięcie nerwowe i ułatwia zasypianie.
Ma on też właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne.

Jest szczególnie korzystny dla kobiecego układu rozrodczego i związanych z nim problemów, takich jak PMS, nieregularny cykl, menopauza, drażliwość i wahania nastroju.

Olejek różany działa również jako afrodyzjak. Jego zapach może być sposobem na niskie libido i urozmaicenie swojego życia seksualnego.

Wpływ na emocje i ducha
Dobre samopoczucie i otwarcie serca.
Słodki i kwiatowy aromat olejku sprawia, że jest podnoszący na duchu i stymulujący umysł.
Służy przede wszystkim do otwierania czakry serca, dzięki czemu można doświadczać bezwarunkowej miłości poprzez związki. Obejmuje to relacje ze sobą, partnerem, pracą i boskością.
Używanie róży nawet w niewielkich ilościach może pomóc uwolnić się od obaw związanych z intymnością, zaufaniem i zaborczością. Zintegruje także męskie i żeńskie energie, które są kluczowe dla osiągnięcia „całości” i równowagi.
-------------------------------------
CZAKRA: 
Serca IV, Korony (VII)
-------------------------------------


Skład świecy:
 100% czystego naturalnego i ekologicznego wosku sojowego, naturalne płatki róży, organiczny zapachowy olejek różany.

Wymiary: 7,5x7,5 cm
Waga: ok. 310g

Produkty powiązane