CZARNA świeca z wosku pszczelego - cienka (rytualna), 16x0,5 cm Powiększ do pełnego rozmiaru

CZARNA świeca z wosku pszczelego - cienka (rytualna), 16x0,5 cm

CZARNA cienka świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu. 
CIEKAWOSTKA - świece są cienkie i plastyczne, więc lekko podgrzane (nawet w rękach) będą się wygdnie zaplatać w warkocze, czy formować (spirale, kwiatki itp).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 24

1,90 zł

Świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu. Posiada odpowiednią wielkość, aby spokojnie zakończyć rytuał.

CIEKAWOSTKA - świece są cienkie i plastyczne, więc lekko podgrzane (nawet w rękach) będą się wygdnie zaplatać w warkocze, czy formować (spirale, kwiatki itp).Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnosi wibracje i tym samym poprawia energetykę przestrzeni wokół nas.

Znaczenie CZARNEJ ŚWIECY: kolor czarny – absorbuje i oczyszcza, cofa, unieważnia, ochrania, zwalnia blokady i energetyzuje zastałe sytuacje.
Czerń ma za zadanie wprowadzać zamęt i niezgodę wśród twoich wrogów oraz odpychać wpływy czarnej magii i wszelkie jej negatywne działania. Jest to kolor o najpotężniejszej mocy.
Czakra podstawy.

Zastosowanie: do rytuałów ochronnych; wypędza choroby z organizmu, stosowana przy egzorcyzmach.
Czarna świeca wypędza negatywną energię, jak np. energię choroby; absorbuje oraz zwalnia blokady i robi porządek w zastałych sytuacjach;  również oddala wampiry energetyczne. Posiada też właściwości odcinające - zwłaszcza palona przy ubywającym księżycu.

Świecznik specjalnie dedykowany tym świecom znajdziesz tutaj: https://greenharmony.pl/podstawki-kadzielnice-swieczniki/4248-swiecznik-do-swiec-rytualnych-onyks-pakistanski.html

Wymiary: 16 cm x 0,5 cm
Czas spalania: ok. 40 minut

Produkt polski!

Produkty powiązane