ZIELONA świeca z wosku pszczelego - cienka (rytualna), 16x0,5 cm Powiększ do pełnego rozmiaru

ZIELONA świeca z wosku pszczelego - cienka (rytualna), 16x0,5 cm

ZIELONA cienka świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu. 
CIEKAWOSTKA - świece są cienkie i plastyczne, więc lekko podgrzane (nawet w rękach) będą się wygdnie zaplatać w warkocze, czy formować (spirale, kwiatki itp).

Więcej szczegółów

Świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu. Posiada odpowiednią wielkość, aby spokojnie zakończyć rytuał.

CIEKAWOSTKA - świece są cienkie i plastyczne, więc lekko podgrzane (nawet w rękach) będą się wygdnie zaplatać w warkocze, czy formować (spirale, kwiatki itp).Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnosi wibracje i tym samym poprawia energetykę przestrzeni wokół nas.

Znaczenie ZIELONEJ ŚWIECY: ukojenie, spokój, zamożność, płodność, odmłodzenie, powodzenie, dobrobyt, sprawność fizyczna oraz zdrowie.
Czakra serca. Kolor świecy dla Archanioła Rafaela.

Zastosowanie: stosujemy ją aby osiągnąć stabilizację i równowagę emocjonalną (kolor harmonii).
Służy skupieniu się na celu np. związanym z pieniędzmi. Pomaga przywołać dobrobyt, obfitość i sukces oraz szczęście w grach hazardowych. Zieloną świecę można palić, kiedy poszukuje się pracy, bądź oczekuje na podwyżkę.
Palona w intencji zdrowia pomaga choremu wyzdrowieć. Pomaga leczyć przeziębienia, czyraki, nowotwory, bóle głowy, nadciśnienie, wrzody, dolegliwości nerek, nerwice.
Pobudza wzrost, uspokaja. Zielona świeca nadaje się również do rytuału płodności oraz do porozumienia z duchami natury.

Świecznik specjalnie dedykowany tym świecom znajdziesz tutaj: https://greenharmony.pl/podstawki-kadzielnice-swieczniki/4248-swiecznik-do-swiec-rytualnych-onyks-pakistanski.html

Wymiary: 16 cm x 0,5 cm
Czas spalania: ok. 40 minut

Produkt polski!

Produkty powiązane