Świecznik solny YIN-YANG (dwuczęściowy) Powiększ do pełnego rozmiaru

Świecznik solny YIN-YANG (dwuczęściowy)

Dwuczęściowy świecznik z soli himalajskiej - szlifowany ręcznie w formę symbolu YIN-YANG.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

41,50 zł

Dwuczęściowy świecznik z soli himalajskiej - szlifowany ręcznie w formę symbolu YIN-YANG.

Świecznik solny i lampa solna - to naturalne jonizatory powietrza, które efektywnie podnoszą poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach. Efekt jonizacji powietrza przez sól, wynika z odkrytych już wiele lat temu jej właściwości fizykochemicznych. W świecznikach i lampach solnych efekt jonizacji jest dodatkowo zwiększony poprzez rozgrzanie kryształu soli, przez znajdującą się wewnątrz świeczką, bądź przez żarówkę. Dzięki temu świecznik/lampa solna poprawia jakość powietrza w naszym otoczeniu, a tym samym nasze samopoczucie.

Ze względu na swoje piękne i bogate kolory świeczniki solne i lampy solne są też wykorzystywane w terapii kolorami, czyli chromoterapii. Ich kojące światło pomaga osobom znerwicowanym i cierpiącym na bezsenność.
 

Sól Himalajska to najczystsza i najbardziej wartościowa sól Ziemi. Nieskazitelna i naturalna, powstała w miejscu, gdzie setki milionów lat temu energia słoneczna osuszyła pierwotny ocean. W swojej budowie cząsteczkowej posiada formę kryształków o perfekcyjnej, szlachetnej, podobnej do diamentu strukturze, która została ukształtowana pod wpływem ogromnych ciśnień. Sól himalajska ma silne właściwości właściwości oczyszczające oraz jonizujące powietrze. Neutralizuje wpływ smogu elektrycznego na organizm.

Warto ustawić świecznik solny w każdym pomieszczeniu mieszkalnym lub biurze, a w szczególności w pobliżu urządzeń emitujących promieniowanie elektryczne takich jak: komputer, telewizor, kuchenka mikrofalowa. Wdychanie zjonizowanego powietrza wpływa na poprawę samopoczucia, dotlenienie, wzmocnienie odporności, lepszy sen. Poprawia komfort w przypadku problemów z alergią, astmą, krążeniem oraz chorobami tarczycy. 
Stanowi również pomoc w ochronie energetycznej mieszkania.

-----------------------------------------------------------------

Wymiary: wys. ok. 4,8 cm, szer. całości ok. 12-15 cm; waga ok. 1-1,2 kg
Kolory: jedna część pomarańczowo-żółta, druga biała.

Wewnątrz świecznika znajdują się otwory na świeczkę/podgrzewacz (tealight).


Ważne! Każdy świecznik jest niepowtarzalny. Mogą występować różnice w barwie, kształcie, gabarytach.
Produkt wykonywany ręcznie!

Produkty powiązane