SOŁON (ochrona przed ciemnymi mocami) - Słowiański Symbol (kwadrat, 10 cm) Powiększ do pełnego rozmiaru

SOŁON (ochrona przed ciemnymi mocami) - Słowiański Symbol (kwadrat, 10 cm)

Słowiański symbol - Sołon.
Starożytny symbol solarny chroniący człowieka i jego dobro od ciemnych mocy. Solon zawsze chroni ich przed wpływami i wątpliwościami innych ludzi, obawami, złym okiem i złorzeczeniem, negatywnymi myślam.

Wzmacnia serce, pomaga osiągnąć sukces w biznesie, pokazuje właściwą drogę w życiu, pomaga osiągnąć wyżyny doskonałości w ważnych dla naszego serca przedsięwzięciach.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

19,50 zł

Słowiański symbol - Sołon.
Starożytny symbol solarny chroniący człowieka i jego dobro od ciemnych mocy.
Zazwyczaj umieszczany na ubraniu i przedmiotach codziennego użytku. Bardzo często symbol Sołoni spotyka się na łyżkach, garnkach i innych sprzętach kuchennych.


Symbol ten posiada właściwości ochronne. Początkowo był noszony przez ludzi, którzy poświęcili się służbie prawdzie i światłu, zaprojektowanym w celu ochrony słabych i walki ze złem. Z biegiem czasu zaczęto go wykorzystywać do ochrony przed ciemnymi siłami i złymi ludźmi, a także do pomocy w czynieniu dobra i podejmowaniu nowych przedsięwzięć.

Symbol Sołon jest szczególnie wskazany dla osób dorosłych, które znalazły swoją drogę przez życie. Solon zawsze chroni ich przed wpływami i wątpliwościami innych ludzi, obawami, złym okiem i złorzeczeniem, negatywnymi myślam.
Wzmacnia serce, pomaga osiągnąć sukces w biznesie, pokazuje właściwą drogę w życiu, pomaga osiągnąć wyżyny doskonałości w ważnych dla naszego serca przedsięwzięciach. Pomaga ludziom niepewnym i wątpiącym podejmować właściwe decyzje.
Sołon łączy swojego właściciela ze światami Nawi, Jawi i Prawi, daje mu wyjątkowe umiejętności i niespotykaną siłę umysłu. 
Pomaga znaleźć równowagę między nieświadomością, a świadomością, co z kolei zapewnia doskonałe możliwości do samorealizacji.Doskonały do:
- ochrony domu/mieszkania
;
- ochrony osobistej 
(szczególnie jeśli bliska nam jest kultura słowiańska);
- umieszczania na Ołtarzu Przodków (w tradycji starosłowiańskiej), jako symbol ochrony słowiańskiej;
- użytku jako ozdobna podkładka (pod szklanki, kubki itp).Materiał: sklejka drewniana, grawerowana
Wymiary: kwadrat, 10x10 cm
Produkt polski!

Produkty powiązane