"SOŁON" - Drewniany Kubek na Długopisy (drewno bukowe) Powiększ do pełnego rozmiaru

"SOŁON" - Drewniany Kubek na Długopisy (drewno bukowe)

Kubek na długopisy, z drewna BUKOWEGO - z grawerowanym Symbolem SOŁON (ochrona przed ciemnymi mocami).

Starożytny symbol solarny chroniący człowieka i jego dobro od ciemnych mocy. 
Solon zawsze chroni ich przed wpływami i wątpliwościami innych ludzi, obawami, złym okiem i złorzeczeniem, negatywnymi myślam.

Więcej szczegółów

Kubek na długopisy, z drewna BUKOWEGO - z grawerowanym Symbolem SOŁON (ochrona przed ciemnymi mocami).

Starożytny symbol solarny chroniący człowieka i jego dobro od ciemnych mocy. 
Zazwyczaj umieszczany na ubraniu i przedmiotach codziennego użytku. Bardzo często symbol Sołoni spotyka się na łyżkach, garnkach i innych sprzętach kuchennych.

Symbol ten posiada właściwości ochronne. Początkowo był noszony przez ludzi, którzy poświęcili się służbie prawdzie i światłu, zaprojektowanym w celu ochrony słabych i walki ze złem. Z biegiem czasu zaczęto go używać do ochrony przed ciemnymi siłami i złymi ludźmi, a także do pomocy w czynieniu dobra i podejmowaniu nowych przedsięwzięć.

Symbol Sołon jest szczególnie wskazany dla osób dorosłych, które znalazły swoją drogę przez życie. Solon zawsze chroni ich przed wpływami i wątpliwościami innych ludzi, obawami, złym okiem i złorzeczeniem, negatywnymi myślami.
Wzmacnia serce, pomaga osiągnąć sukces w biznesie, pokazuje właściwą drogę w życiu, pomaga osiągnąć wyżyny doskonałości w ważnych dla naszego serca przedsięwzięciach. Pomaga ludziom niepewnym i wątpiącym podejmować właściwe decyzje.
Sołon łączy swojego właściciela ze światami Nawi, Jawi i Prawi, daje mu wyjątkowe umiejętności i niespotykaną siłę umysłu. 
Pomaga znaleźć równowagę między nieświadomością, a świadomością, co z kolei zapewnia doskonałe możliwości do samorealizacji.


Kubek pomoże przechować i uporządkować długopisy, ołówki, flamastry lub inne akcesoria biurowe.


Materiał: drewno bukowe, kolor naturalny; grawerowane
Wymiary:
wysokość 8cm
średnica 8 cm
podstawa 10 cm


Produkt polski!

Produkty powiązane