Magia szamanizmu. Uzdrawiająca moc szamańskiej podróży (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Magia szamanizmu. Uzdrawiająca moc szamańskiej podróży (książka)

"Magia szamanizmu. Uzdrawiająca moc szamańskiej podróży" Arvick Baghramian 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

34,90 zł

„Uzdrowiciel tkwi w każdym z nas i kiedy będziesz na to gotowa, na pewno objawi się w tobie”.

To książka o podróży życia Arvick Baghramian, o jej  drodze do szamanizmu i o drogach wielu innych ludzi, ale przede wszystkim jest to książka o szamańskiej podróży i jej uzdrowicielskiej mocy.


Arvick Baghramian w Magii szamanizmu koncentruje się na stosowaniu praktyk szamańskich jako narzędzia wzmacniającego, dodającego mocy. Rozpatruje problemy zdrowia i leczenia z perspektywy różnych kultur, omawia naturę duchów i duchowości oraz przyglądając się rozmaitym zasadom praktyk szamańskich z całego świata, stara się ukazać i zgłębić magię szamańskich podróży. Książka ta mówi też o współczesnych formach szamanizmu, w szczególności o neoszamanizmie (core shamanism), współczesnej terapii szamańskiej wspomagającej leczenie chorób zarówno psychicznych, jak i somatycznych.

Arvick Baghramian przez ostatnie lata prowadziła warsztaty z neoszamanizmu w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Izraelu, Hiszpanii, Polsce oraz w krajach skandynawskich. Jej wstępne badania do pracy doktorskiej na Uniwersytecie Newcastle na temat praktyki
szamańskiej przekształciły się w szerszy projekt, którego wynikiem jest ta książka.


ZOBACZ FRAGMENT KSIĄŻKI:
https://issuu.com/wydawnictwogalaktyka/docs/magia_szamanizmu_issuu/1?ff&e=3423509/65873858


Ilość stron: 208

Produkty powiązane