NAUKA HUNY. Bądź mistrzem ukrytego ja (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

NAUKA HUNY. Bądź mistrzem ukrytego ja (książka)

"NAUKA HUNY. Bądź mistrzem ukrytego ja", Serge Kahili King

Dobra pozycja!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

31,00 zł

"Bądź mistrzem ukrytego ja" to książka, zawierająca wiedzę, dzięki której możesz efektywnie zmienić swoje życie... Jeśli jej użyjesz. A kiedy już tego spróbujesz i poeksperymentujesz z tym, będzie jeszcze więcej do nauczenia się.

Posiadanie tej książki, przeczytanie jej i postawienie na półkę nie przyda się na zbyt wiele. To nie otworzy drzwi do większych przygód, które masz przed sobą wszędzie wokoło.

Książka opisująca prawdę o jaźniach człowieka, o jego zdolnościach i możliwościach. 
Polecana szczególnie tym, którzy pragną być bliżej natury, pragną żyć w szczęściu, miłości i szeroko pojmowanym dostatku. 


Serge Kahili King
Jest uznanym autorem międzynarodowych bestsellerów poświęconych Hunie – starożytnej hawajskiej wiedzy. Został inicjowany na hawajskiego kahuna, odbywał też praktykę u afrykańskiego szamana. Przez wiele lat swoich doświadczeń pogłębił wiedzę na temat tradycji szamańskich z różnych zakątków całego świata. Założyciel i szef Aloha International – znanej na całym świecie fundacji skupiającej nauczycieli, masażystów, terapeutów i ludzi dobrej woli, którzy wymieniają się swoją wiedzą


Liczba stron: 224

Produkty powiązane