Poduszka JELEŃ (Zwierzę Mocy), z wypełnieniem (40x40cm) Powiększ do pełnego rozmiaru

Poduszka JELEŃ (Zwierzę Mocy), z wypełnieniem (40x40cm)

Poduszka z nadrukiem JELENIA - ZWIERZĘCIA MOCY. Jeleń pokazuje, jak poradzić sobie z ciemną stroną życia i pomaga zrozumieć  uczucia. Esencją jego nauk jest świadomość, że dzięki miłości i wyrozumiałości, możemy wyjść zwycięsko z wielu trudnych sytuacji życiowych – miłość pozwala zrozumieć prawdziwe znaczenie Jedności.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

37,90 zł

Obniżka!

-2,00 zł

39,90 zł

Miękka, wygodna poduszka (duży jasiek) z nadrukiem ZWIERZĘCIA MOCY - JELENIA. Doskonała do codziennej pracy ze swoim Zwierzęciem Mocy (wizerunek Zwierzęcego Opiekuna używany w porze nocnej działa bardzo mocno).

Zwierzęta mocy - według wierzeń szamańskich każdy człowiek posiada swoje indywidualne zwierzę mocy, gdyż inaczej nie byłby w stanie przeżyć tu na Ziemi przez dłuższy czas; według szamanów ludzie schorowani, bez energii do życia, nieszczęśliwi, to tacy, którzy utracili swoje zwierzę mocy. Brak zwierzęcia mocy sprawia, że nie potrafią oni odnaleźć drogi do siebie samych, ciężko jest im funkcjonować w społeczeństwie, nawiązywać kontakty oraz więzi z innymi ludźmi. Opuszczenie przez zwierzę mocy powoduje, że czują się osamotnieni, pogrążeni w pustce, często chorują na depresje, izolują się od otoczenia nie widząc w niczym celu ani radości. Człowiek popada w określone choroby i przestaje być odpowiednio chroniony, traci swoją życiową siłę oraz odporność, łatwiej go zranić zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Każde zwierzę mocy charakteryzuje się tym, że pojawia się ono w snach bądź też w wizjach oraz posiada jakieś nadnaturalne umiejętności.

Szamani wierzą, że aby nasze zwierzę mocy nas nie opuściło należy o nie regularnie dbać. Wykonuje się to za pomocą różnych rytualów, w których można nawiązać kontakt ze zwierzęciem, prosząc o kontakt, obecność.
Zwierzę mocy ofiarowuje podopiecznemu swoją protekcję, szczególną moc oraz mądrość danego gatunku, lub klasy zwierząt które reprezentuje, a człowiek ofiarowuje zwierzęciu swoją energię, szacunek, wiarę w jego moc, zaufanie.

Jak pielęgnować więź ze swoim zwierzęciem mocy? Każdy powinien robić to tak, jak od momentu świadomości jego istnienia podpowiada mu sam duch opiekuńczy za pomocą intuicji. Sposobów może być wiele. W relacji z naszym zwierzęciem mocy istotnym jest pielęgnowanie wzajemnej bliskości oraz głębsze poznanie jego cech. Może to być np. częste myślenie o naszym zwierzęciu, poznanie go w środowisku naturalnym, spoglądanie na zdjęcia oraz obrazy przedstawicieli jego gatunku, kolekcjonowanie jego podobizn, figurek albo symboli oraz umieszczenie jego podobizny nad swoim łóżkiem. Ważnym jest poznawanie ich natury, zwyczajów oraz cech przewodnich; próbowanie wejrzenia nie tylko w ich zwierzęcą, ale i duchową naturę.

Zwierzęta Mocy to również duchowi pomocnicy szamana, uzdrowiciela, bez nich szaman nie byłby w stanie osiągać wielu rzeczy oraz uzdrawiać. Są to przewodnicy, którzy wspomagają go w wizjach oraz wędrówkach po innych wymiarach w poszukiwaniu zagubionej duszy, zwierzęcia mocy, czy potrzebnego lekarstwa na dane schorzenie. 

 

JELEŃ – OPIEKUN/ SIŁA MARZEŃ
Jeleń to zwierzę pelne godności. Jego uczucia są bardzo głębokie. Daje  siłę marzeń, pokazuje , jak poradzić sobie z ciemną stroną życia i pomaga zrozumieć Twoje uczucia. Dodaje odwagi, aby zaufać, pokonać strach przed nieznanym i pozbyć się starych nawyków. Oprócz tego Jeleń daje również siłę wytrwania i zachęca aby niewzruszenie podążać swoją drogą.

Medycyna, którą przynosi ze sobą Jeleń to głównie delikatność, przejawiająca się zarówno w wypowiadanych słowach, jak również w myślach oraz poprzez dotyk. Umiejętność słuchania, gracja oraz  umiłowanie do harmonii. Zdolność przetrwania, moc wdzięczności i dawania, a także zdolnośc do poświęcenia się dla Wyższego Dobra. Jeleń wskazuje również alternatywne ścieżki, które mogą doprowadzić Nas do celu.

Jeleń, jest również  silnie połączony ze świętością Lasu. Symbolizuje niezależność, oczyszczenie oraz dumę. Zwany jest Królem Lasu, Obrońcą żyjących w nim Stworzeń. Esencją jego nauk jest świadomość, że dzięki miłości i wyrozumiałości, możemy wyjść zwycięsko z wielu trudnych sytuacji życiowych – miłość pozwoli nam zrozumieć prawdziwe znaczenie Jedności.

Zatem jeśli spotykasz na swojej Drodze Jelenia, który zechciał być Twoim Nauczycielem, może to oznaczać, że jesteś osobą delikatną, kochającą oraz pełną współczucia lub, że nad tymi właśnie aspektami Twojego życia musisz popracować. Być może stoisz właśnie w życiu przed sytuacją, która tego właśnie wymaga. Jeżeli odczuwasz negatywne emocje, gniew spróbuj odpuścić, być bardziej wyrozumiałym, współczującym.

Jelenie są Świętymi Posłańcami Pokoju, uczą swoich Podopiecznych jak otwierać  serca na bezwarunkową Miłość, która ma ogromną siłę. Zachęcają by  Spokoju i równowagi  szukać w Naturze. Przekazują Nam potężną lekcję. Wszyscy urodziliśmy się ze zdolnością do niczym nieograniczonego okazywania miłości, często jednak poprzez nauki i doświadczenia życiowe, poprzez wychowanie stajemy się twardzi i zamknięci w sobie, często uciekający przed światem. Uważajmy, żeby nie utracić bezpowrotnie tej zdolności. Kroczmy zdecydowanie po Naszej Ścieżce, miejmy otwarte serce,ufajmy swoim instynktom, nie pozwólmy by coś odciagało Nasza uwagę od celu. Bądźmy czujni i uważni, otaczajmy siebie i  swoich Bliskich troską. Nie próbujmy zmieniać innych na siłę, starajmy się poprzez wyrozumiałośc i delikatność ukierunkować ich na właściwą Drogę. Akcpetuj ich takich, jakimi są. Równowagę i prawdziwą siłę odnajdziemy w miłości i współczuciu.

Zmysły Jelenia są niezmiernie wyczulone, pozwalają widzieć w ciemnościach, a Nam intuicyjnie rozumieć symbolikę wydarzeń. Ludzie, którym przewodzi Jeleń czesto sprawiaja wrażenie nieobecnych, zatopionych w swoich myślach. Mają predyspozycje do jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Poruszaja się miezy cieniami, wykrywają najmniejsze szelesty i słysza to, co nie zostalo nawet wypowiedziane. To są Dary Jelenia dla Nas.
 

Kiedy w Twoje życie wkracza Jeleń obudzi się w Tobie niewinność i świeżość. Twój Nowy Świat czeka za rogiem.

 

Rozmiary: 40x40 cm
Poduszka wykonana z poliestru, posiada miękkie wypełnienie.

Produkty powiązane