Kubek JEDNOROŻEC - kolorowy nadruk, porcelana Powiększ do pełnego rozmiaru

Kubek JEDNOROŻEC - kolorowy nadruk, porcelana

Porcelanowy kubek (z uszkiem) z pięknym, kolorowym nadrukiem BIAŁEGO JEDNOROŻCA.
Pijąc z kubka z symbolem zwierzęcego opiekuna, uruchamiasz przepływ energii między Tobą, a jego energetyczno-duchowym aspektem. Skorzystaj z tego prostego sposobu, aby pogłębić swoje kontakty ze Zwierzętami Mocy.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

16,11 zł

Obniżka!

-10%

17,90 zł

Porcelanowy kubek (z uszkiem) z pięknym, kolorowym nadrukiem BIAŁEGO JEDNOROŻCA.
Pijąc z kubka z symbolem zwierzęcego opiekuna, uruchamiasz przepływ energii między Tobą, a jego energetyczno-duchowym aspektem. Skorzystaj z tego prostego sposobu, aby pogłębić swoje kontakty ze Zwierzętami Mocy.

 

Zwierzęta mocy - według wierzeń szamańskich każdy człowiek posiada swoje indywidualne zwierzę mocy, gdyż inaczej nie byłby w stanie przeżyć tu na Ziemi przez dłuższy czas; według szamanów ludzie schorowani, bez energii do życia, nieszczęśliwi, to tacy, którzy utracili swoje zwierzę mocy. Brak zwierzęcia mocy sprawia, że nie potrafią oni odnaleźć drogi do siebie samych, ciężko jest im funkcjonować w społeczeństwie, nawiązywać kontakty oraz więzi z innymi ludźmi. Opuszczenie przez zwierzę mocy powoduje, że czują się osamotnieni, pogrążeni w pustce, często chorują na depresje, izolują się od otoczenia nie widząc w niczym celu ani radości. Człowiek popada w określone choroby i przestaje być odpowiednio chroniony, traci swoją życiową siłę oraz odporność, łatwiej go zranić zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Każde zwierzę mocy charakteryzuje się tym, że pojawia się ono w snach bądź też w wizjach oraz posiada jakieś nadnaturalne umiejętności.

Szamani wierzą, że aby nasze zwierzę mocy nas nie opuściło należy o nie regularnie dbać. Wykonuje się to za pomocą różnych rytualów, w których można nawiązać kontakt ze zwierzęciem, prosząc o kontakt, obecność.
Zwierzę mocy ofiarowuje podopiecznemu swoją protekcję, szczególną moc oraz mądrość danego gatunku, lub klasy zwierząt które reprezentuje, a człowiek ofiarowuje zwierzęciu swoją energię, szacunek, wiarę w jego moc, zaufanie.

Jak pielęgnować więź ze swoim zwierzęciem mocy? Każdy powinien robić to tak, jak od momentu świadomości jego istnienia podpowiada mu sam duch opiekuńczy za pomocą intuicji. Sposobów może być wiele. W relacji z naszym zwierzęciem mocy istotnym jest pielęgnowanie wzajemnej bliskości oraz głębsze poznanie jego cech. Może to być np. częste myślenie o naszym zwierzęciu, poznanie go w środowisku naturalnym, spoglądanie na zdjęcia oraz obrazy przedstawicieli jego gatunku, kolekcjonowanie jego podobizn, figurek albo symboli oraz umieszczenie jego podobizny nad swoim łóżkiem. Ważnym jest poznawanie ich natury, zwyczajów oraz cech przewodnich; próbowanie wejrzenia nie tylko w ich zwierzęcą, ale i duchową naturę.

Zwierzęta Mocy to również duchowi pomocnicy szamana, uzdrowiciela, bez nich szaman nie byłby w stanie osiągać wielu rzeczy oraz uzdrawiać. Są to przewodnicy, którzy wspomagają go w wizjach oraz wędrówkach po innych wymiarach w poszukiwaniu zagubionej duszy, zwierzęcia mocy, czy potrzebnego lekarstwa na dane schorzenie. 

 

JEDNOROŻEC – CZYSTOŚĆ SERCA
Jednorożec wzywa Cię do przypomnienia sobie, kim naprawdę jesteś. Utożsamia subtelną, a zarazem potężną, krystalicznie czystą moc. Przychodzi do Ciebie, gdy jesteś już gotowy, otwiera twe oczy i pokazuje świat takim, jaki jest naprawdę.

Jednorożec przestrzega Cię przed wypieraniem ciemnych aspektów życia, koncentrując się jedynie na tym, co jasne. Przestrzega również przed przyjmowaniem postawy ofiary, bezsilnością i pochopnym działaniem.
Jednorożec wkracza do życia tylko nielicznych. Sprawdza najpierw czystość naszego serca, naszą zdolność do pokory i służenia innym. Jednorożec pomaga połączyć ich własną moc z mocą kosmiczną, boską, tak by stały się one jednym.

Moc jednorożca jest bardzo delikatna, subtelna, ale niezwykle silna. Przypomina nam o naszym Źródle, nawołuje do tego, by uwolnić się od karmy, wewętrznych ciężarów, oporów, lęków, niepokojów i jakichkolwiek negatywnych energii i nasze ja wypełnić na nowo światłem. To czas wyciszenia, oczyszczenia, odrodzenia, przemiany. Pojawiając się jednorożec nie tylko zwiastuje przejście na wyższy poziom, ale pomaga nam się do niego przygotować, oczyścić, przetransformować. Przywraca nam pierwotną lekkość, uczy nas jak uchwycić energetyczne wibracje, harmonizować je i wprowadzać na wyższy poziom.

Jest strażnikiem bram i przejść do wyższych duchowych sfer. Może je przed nami otwierać, ale też pilnując, by nie dostało się tam nic nieczystego, również i zamykać. 


Kubek może być  używany w mikrofalówce i zmywarce. 

Wykonanie: porcelana, nadruk kolor
Wymiary: wys. 10 cm, szer. 12cm, średnica 8,5 cm

Produkty powiązane