Co choroba mówi o tobie (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Co choroba mówi o tobie (książka)

"Co choroba mówi o tobie" Kurt Tepperwein

Więcej szczegółów

Każda choroba jest oznaką dysharmonii świadomości. Poprzez wyzwolenie określonych reakcji w sferze ciała symptomy przekazują choremu dokładną wiadomość na temat miejsca, w którym doszło do utraty wewnętrznej równowagi. autor książki opisuje, jak możemy rozpoznawać i właściwie interpretować symptomy chorobowe, a także poleca kroki, które powinniśmy wykonać w celu uzdrowienia. Prowadzi nas do źródła choroby, tkwiącego zawsze w sferze duchowej, a przez to pokazuje nam drogę do nas samych.

Pierwsza część książki jest wprowadzeniem do psychosomatyki (wiedzy o związkach pomiędzy ciałem a duszą), po którym – w części drugiej – następuje dokładny opis ponad 100 symptomów chorobowych wraz z konkretnymi wskazówkami, jak możemy im zaradzić.

KURT TEPPERWEIN jest terapeutą i znawcą praktyk uzdrawiających. Prowadzi międzynarodowe treningi mentalne dla pracowników. Jego trening mentalny stanowi dla wielu ludzi – w tym menedżerów i zawodowych sportowców – istotną część życia oraz drogę do sukcesu zawodowego i osobistego.

Liczba stron: 264

Produkty powiązane