Naturalne leczenie boreliozy (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Naturalne leczenie boreliozy (książka)

"Naturalne leczenie boreliozy" Wolf-Dieter Storl

Więcej szczegółów


W książce „Naturalne leczenie boreliozy” jest mowa o nowej endemicznej chorobie, która stopniowo przybiera rozmiary epidemii: o boreliozie.
Autor książki, z zawodu etnobotanik, będąc uczulonym na antybiotyki spróbował pójść inną drogą w procesie leczenia boreliozy, na którą sam zachorował.
"Borelioza jest uleczalna nie ma powodu do strachu!"
Do takiego wniosku doszedł Wolf-Dieter Storl. Przenoszona przez kleszcze borelioza jest chorobą wieloukładową, która może zaatakować każdy narząd i upozorować każdy objaw. Krętki boreliozy potrafią zmylić układ odpornościowy, a antybiotyki w konfrontacji z nimi są często bezsilne.
Elementy skutecznego leczenia boreliozy można jednak odnaleźć w tradycyjnej medycynie chińskiej, w uzdrowicielskiej wiedzy Indian, w homeopatii i w ziołolecznictwie, przekazywanym w świecie zachodnim z pokolenia na pokolenie. Wolf-Dieter Storl zbadał je i z powodzeniem wypróbował na sobie samym.

Książka na tle aspektów biologicznych, kulturowych i społecznych tej "nowej zarazy" ukazuje drogę do skutecznego, holistycznego leczenia boreliozy.


Liczba stron: 256

Produkty powiązane