100-SYLABOWA MANTRA (oczyszczająca karmę) - Tonpa Shenrab (plakat A4) Powiększ do pełnego rozmiaru

100-SYLABOWA MANTRA (oczyszczająca karmę) - Tonpa Shenrab (plakat A4)

Plakat/grafika z inkarnacją Buddy Tonpy Shenrab oraz 100-Sylabową Mantrą Wadżrasattwy zapisaną w Sanskrycie
Mantra Wadżrasattwy służy generowaniu współczucia i życzliwości - jest kwintesencją wszystkich mantr. Mantra Wadżrasattwy jest potężną modlitwą o oczyszczenie, która przywołuje strumienie umysłu wszystkich Buddów.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 14

11,90 zł

Plakat/grafika z inkarnacją Buddy Tonpy Shenrab oraz 100-Sylabową Mantrą Wadżrasattwy zapisaną w Sanskrycie

Mantra Wadżrasattwy służy generowaniu współczucia i życzliwości - jest kwintesencją wszystkich mantrMantra Wadżrasattwy jest potężną modlitwą o oczyszczenie, która przywołuje strumienie umysłu wszystkich Buddów. Khenpo Sherab Sangpo sugeruje, aby jego uczniowie recytowali tę mantrę 21 lub więcej razy każdego dnia.
Sanskryckie imię Wadżrasattwa znaczy - Niezniszczalna Istota. Wadżrasattwa jest bodhisattwą, który symbolizuje pierwotną czystość. Rozmyślanie o Nim pomaga nam oczyścić umysł z chciwości, nienawiści i złudzeń.
Wizualizacja Wadżrasattwy i powtórzenie jego 100-sylabowej mantry 100 000 razy, pomaga oczyścić karmę osoby zamierzającej przejść na wyższy stopień ewolucji duchowej. Ukończenie tych praktyk jest uważane za niezbędne przed otrzymaniem inicjacji lub święceń w niektórych tybetańskich liniach.


Ogólne tłumaczenie tekstu mantry Wadżrasattwy z Sanskrytu:
Wadżrasattwa, ty, którego mądrość jest nierozłączną błogością-pustką i czyje zobowiązanie nie może zostać przekroczone, prowadź mnie ścieżką, którą obrałeś do oświecenia, abym pozostał blisko twojego świętego umysłu wadżry.

Proszę o stanowcze i stabilne uświadomienie sobie ostatecznej natury zjawisk, udziel mi błogosławieństwa bycia niezwykle zadowolonym z siebie.
Pobłogosław mnie naturą dobrze rozwiniętej wielkiej błogości.
Pobłogosław mnie naturą miłości, która prowadzi mnie do Twojego stanu.
Proszę, daj mi wszechmocne osiągnięcia, proszę, udziel mi wszystkich cnotliwych uczynków i swoich chwalebnych cech.
Ty, który jesteś wadżrą wszystkich, którzy zniszczyli wszelkie zaciemnienia, wszystkich, którzy osiągnęli wszystkie urzeczywistnienia, wszystkich, którzy wyszli poza cierpienie i wszystkich, którzy zrozumieli pustkę i znają rzeczy takimi, jakimi są, 

Nie opuszczaj mnie.
Daj mi naturę niezniszczalnego zjednoczenia, urzeczywistnienie twojej natury wadżry. 
Ty, wielka obietnica ze świętym umysłem wadżry, uczyń mnie jednym z tobą.

Tonpa Shenrab - uznawany za Założyciela Tradycji Bon (w naszym obecnym Wszechświecie).
Jeśli weźmiemy pod uwagę etymologię Jego imienia, przetłumaczoną z tybetańskiego, „Tonpa” jest Mentorem, który pokazuje (Drogę) lub tym, który wydobywa (z cyklu cierpienia), tj. Zbawiciel lub Awatar w sanskrycie. A „Shenrab” tłumaczy się jako - Najwyższy Kapłan. Tak więc imię Zbawiciela zostało przetłumaczone na tybetański, kiedy Nauczanie przybyło na terytorium Tybetu.

Oryginalna nazwa to Tonpa Shenrab w języku tadżyckim, tj. w języku kraju Jego inkarnacji, położonym w północno-zachodniej części Tybetu, brzmiało to jako Murat Khan. Jest to sekretne imię Shenrab, które słyszymy na samym początku tzw „100-Sylabowej Mantry” tradycji Bon.

ABYŚMY JAK NAJSZYBCIEJ ZOSTALI OŚWIECENI ŚWIATŁEM ŚWIADOMOŚCI!

--------------------------------------------------------------------

Produkcja: GreenHarmony.pl

Kolory: odcienie beżu, jasnego brązu
Wymiary: A4 (210 x 297 mm)

Zdjęcie przedstawia grafikę (napis Green Harmony nie występuje na oryginalnym wydruku)

Produkty powiązane